Ze strážníka se vyklubal sériový vrah. Zabil čtyři ženy, pátá mu zázrakem utekla a nahlásila ho

Muže, který podle místního šerifa Martina Cuellara je téměř s jistotou tím, kdo během dvou týdnů připravil násilně o život čtyři ženy, se podařilo dopadnout v sobotu.
Autor: peb, ČTK - 
16. 9. 2018
12:24

Ze člena americké pohraniční stráže v Laredu u mexické hranice se vyklubal čtyřnásobný vrah. Oběťmi 35letého Juana Davida Ortize byly ženy. Osudnou se mu stala pátá, které se podařilo uniknout při pokusu o její únos. Informovala o tom v neděli agentura AP s odvoláním na sdělení policie a úřadů.

Muže, který podle místního šerifa Martina Cuellara je téměř s jistotou tím, kdo během dvou týdnů připravil násilně o život čtyři ženy, se podařilo dopadnout v sobotu poté, co mu unikla vyhlédnutá pátá oběť. Ta ihned upozornila policii, která podezřelého následně objevila v Laredu na parkovišti, kde se ukrýval.

 „Jsme přesvědčeni, že se nám podařilo shromáždit přesvědčivé důkazy proti tomuto vrahovi. Naše město je před ním bezpečné,“ uvedl šerif Cuellar v prohlášení. Ortiz byl ještě v sobotu večer obviněn ze čtyřnásobné vraždy, z násilného útoku a z nezákonného omezování osobní svobody.

Informace týkající se mrtvých žen úřad šerifa nesdělil. Místní média v Laredu ale tvrdí, že se jednalo o prostitutky.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
MarkusHermann ( 17. září 2018 02:04 )

Někdo nic jiného,než vyvolávat provokace,rozvrátit suverénní stát,zabíjet a udělovat sankce neumí,každý ví,o koho se jedná.

demokratura ( 16. září 2018 19:25 )

fašistická junta USA proti vůli Syrské legitimní zvolené vlády okupuje území Sýrie a odmítá odejít ,dokonce brání Sýrii zlikvidovat islámské teroristy ,čr mlčí eu mlčí,USA vojenské agrese jim nevadí čr je na straně zla

demokratura ( 16. září 2018 19:03 )

USA jsou policejní stát ,terorista NO1, okupant NO1 policejní gestapo v USA postřílí přes 1000 lidí každý rok na ulicích , to je 1000 milad horákových .kupodivu lidskoprávním aktivistům ,ani pokryteckým svi.ním havloidům to nevadí hranice mexiko -usa přes 400 mrtvých každý rok, USA fašisti postřílejí nebo při zátazích zaženou do pouště a tím povraždí přes 400 lidí ročně policie v usa = gestapo v nacistickém německu, šikana, paralyzéry, střelba po dětech i ženách , pracovní lágry v USA vězení jako BYZNYS a soukromých korporací Americké GULAGY současnosti : v USA vězněno téměř 2,4 milionu vězňů ,mnozí jsou donuceni represemi k otrocké práci pro KORPORACE za 0,17 dolaru za hodinu pracují jako otroci pro blaho IV:říše všichni to vědí ,novináři politici , i tento zrůdný stát a,le všichni mlčí americké GULAGY nevadí současnému režimu stejna jako nevadí americké okupace, porušování lidských práv,politické procesy všudypřítomné špiclováni, 97 procent ze 125 tisíc federálních vězňů bylo usvědčeno z nenásilných trestních činů. Odhaduje se, že více jak polovina z 623 tisíc vězňů v městských a okrskových věznicích je nevinná a nedopustila se činu, za který sedí. Většina z nich čeká na soud. Dvě třetiny z milionu státních vězňů spáchaly nenásilný trestný čin. 16 procent z dvoumilionové armády vězňů trpí duševní chorobou. . V Coloradu dostávají dva dolary na hodinu – hodně pod hranici minimální mzdy. A v soukromých věznicích jim platí pouze 17 centů na hodinu při šestihodinovém pracovním dnu, což odpovídá 20 dolarům za měsíc http://www.zvedavec.org/komentare/2008/06/2612-vezensky-prumysl-v-usa-velky-byznys-nebo-nov y-druh-otroctvi.htm

starypes ( 16. září 2018 18:42 )

Měl smůlu. Ta pátá potvora ho práskla.

tomik007 ( 16. září 2018 17:20 )

ANO v podstate jako czobolandjan...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa