Neuvěřitelné štěstí: Matka s dítětem spadla pod metro, otec pro ně skočil a zachránil

Autor: peb, ČTK - 
8. 9. 2018
13:28

Tříčlenná rodina v londýnském metru zázračně přečkala pád do kolejiště, kde nad nimi přejela právě přijíždějící souprava. Podle britské policie se do kolejiště kvůli chvilkové nepozornosti nejdříve zřítila matka s malým dítětem, za nimi pak skočil otec, aby je zachránil. Kvůli blížícímu se vlaku se však všichni tři museli ukrýt do prohlubně mezi kolejemi.

Incident se stal ve stanici Baker Street v centru Londýna v pátek pozdě večer. Podle informací stanice BBC se matka s kočárkem příliš přiblížila k hraně nástupiště, ztratila rovnováhu a spadla do kolejí. 

Byla rozptýlená tím, že sledovala cedule s příjezdy vlaků. Její partner se jí snažil pomoci, ale přijíždějící souprava je přinutila ukrýt se mezi kolejemi, kde nad nimi vlak přejel. Všichni vyvázli bez zranění, zdravotníci je ale převezli do nemocnice na vyšetření.

„Když kočárek s dítětem a jeho matkou skončí na kolejích před soupravou metra, do kterého se zrovna chystáte nastoupit. Naštěstí se nikomu nic nestalo,“ napsala jedna z očitých svědkyň na twitteru.

Peter Holland řekl, že viděl lidi po incidentu plakat a křičet. „Dorazili jsme na nástupiště zrovna, když se to stalo. Vlak troubil, lidi křičeli a utíkali v slzách,“ řekl

Žena, která byla na místě, popsala průběh evakuace nástupiště. „Byla jsem na nástupišti asi dvě minuty a pak se rozezněl alarm. Opustila jsem stanici a během pěti minut se objevily hasiči, policisté, ambulance a policisté v civilu,“ uvedla.

 

Video Další případ ze zahraničí: Dvouletý chlapec spadl do kolejiště metra. Mladík pro něj skočil - reuters
1080p 720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa