Alkohol za otěže nepatří: Opilý muž spadl z koně, který ho pak vláčel po benzínce

Autor: msj - 
27. 8. 2018
21:04

Ani za volant, ani na kolo a dokonce ani na člun nepatří alkohol. Neměl by tedy patřit ani tomu, kdo jede na koni. Alespoň ne pokud se účastní silničního provozu. Právě to se vymstilo opilému muži, který na benzínce spadl z koně. Zvíře ho za to hned vytrestalo.

Muž z americké Kalifornie, dosud označovaný pouze jako Steve, byl natočen bezpečnostní kamerou, jak spadl ze svého koně. Když si 19. srpna vyrazil na projížďku ve městě Quincy, byl údajně opilý.

Na záběrech se Steve snaží dostat z koně, ale když zvedne svou pravou nohu, spadne ze sedla na zem. Při pádu nepustil otěže z rukou a mohutné zvíře držel, i když byl na zemi. Koni se to ale očividně nelíbilo a Steva pěkně po asfaltu protáhl.

Nedojel však daleko a později dovolil Stevovi se znovu postavit na nohy. Za mužem poté přiběhl kolemjdoucí a ptal se, jestli je v pořádku, protože celý pád viděl. Nakonec vše dobře dopadlo.

Video Alkohol za otěže nepatří. Opilý muž spadl z koně, který ho pak vláčel po benzínce - YouTube
720p 360p

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa