„Lidé si teď myslí, že jsi zrůda.“ Masového vraha rozplakal bratr, ukazuje nové video | Blesk.cz

„Lidé si teď myslí, že jsi zrůda.“ Masového vraha rozplakal bratr, ukazuje nové video

Autor: nkov - 
11. 8. 2018
10:05

Nově zveřejněné video masového střelce, který na floridské střední škole zabil 17 lidí, ukazuje, jak Nikolaz Cruz (17) pláče v objetí svého bratra Zacharyho (18). Ve vyšetřovací místnosti zažili bratři emočně vypjatý moment, když se Zachary snažil Nikolaze přimět svěřit se s důvodem, který ho vedl k tak ohavnému činu. 

„Lidé si teď myslí, že jsi zrůda,“ říká na záběrech Zachary svému bratrovi. „Tohle nejsi ty. Proč jsi to udělal?“ V konverzaci zmínili také svou adoptivní matku, která si je společně osvojila krátce po jejich narození a zemřela na zápal plic jen několik měsíců před střelbou, píše server Daily Mail„Co by si podle tebe mamka myslela, kdyby byla…?“ „Plakala by,“ odvětí bratrovi Cruz.

„Vím, co jsi udělal. Všichni se na mě dívají, jako bych byl blázen. Ale jsi pořád můj bratr a já tě mám rád,“ říká Zachary. V tu chvíli propukne Nikolaz v hlasitý pláč, přičemž Zachary požádá přítomného strážníka, jestli může bratra obejmout.

Hrozby sebevraždou

Záběry byly pořízeny jen několik hodin po střelbě 14. února. Během 12hodinového výslechu se Cruz ke střelbě přiznal. Na záběrech je přitom vidět, že si Nikolas několikrát zamíří na hlavu prsty, čímž imituje zbraň. Vyšetřovatelům několikrát sdělil, že by raději zemřel.

Jeho bratr mu proto na videu říká: „Zkus v sobě najít Boha, buď silný kvůli mně.“ „Pokusím se,“ odvětí mu Cruz.

Doporučujeme
Monikay ( 11. srpna 2018 15:50 )

A koho to má dojmout? Rodiče těch mrtvých?

gral ( 11. srpna 2018 15:30 )

kontrola mysli .. chemické pokusy CIA přimět lidi aby se stali vrahy aby jednali naprogramovaně ,aby byli jejich loutkami projekt MKULTRA je kódové jméno pro projekt CIA s několika cíli, většina z nichž zkoumala metody psychické manipulace lidí. Mezi ně patřily: ovlivňování myšlení pomocí drog hypnóza izolace a senzorická deprivace verbální a sexuální zneužívání různé formy mučení vývoj látek schopných manipulovat lidský mozek a vědomí Výzkum byl velmi rozsáhlý – vedlo jej 80 institucí, včetně 44 univerzit, stejně jako nemocnice, věznice a farmaceutické společnosti.[1] CIA výzkum v těchto institucích ovládala přes organizace působící jako zástěrka za tento program, nicméně někteří jedinci ve vedení těchto zařízení o skutečnosti, že je výzkum řízen CIA, věděli. Pod dohledem Alana Dullesse jej řídil a měl na starost Sidney Gotlieb. V rámci projektu byl prováděn výzkum na nic netušících osobách v USA a v Kanadě, při němž jim mimo jiné byly podávány drogy, jako např. LSD kluk říká ,že ho něco v hlavě nutí zabíjet , jestli si to vymýšlí nebo jestli patří mezi USA zkoumané objekty manipulace mysli se nikdy nedozvíme co však víme jistě jak se žilo v demokracii :: TAK SE ŽILO na západě ::ve stovkách amerických nemocnic , americká vláda zdravým těhotným ženám vstřikovala do žil plutonium , jiným podávali lékaři tablety s radioaktivními látkami jako vitamíny Americká vláda tajně vstřikovala do svých občanů plutonium http://naturalsociety.com/us-government-program-secretly-injected-plutonium-uranium/ Bez ohledu na zdraví nevinných občanů vládní testeři toužili vidět, jak nevědomí účastníci trpí v důsledku tajných injekcí plutonia USA prováděly testy na vězních a postižených, byli levnější než šimpanzi 1. března 2011 14:15 Američané prováděli pokusy na vězních a postižených ještě před 40 lety, zjistila agentura AP. Výzkumníci jim vstřikovali žloutenku, rakovinové buňky či pandemické kmeny chřipky. Lidé b

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa