Dvě holčičky (†3 a †6) našli Němci mrtvé. Otce z Afriky zatkli, byl silně opilý

Autor: simao - 
29. 7. 2018
18:11

K tragické události došlo v německých Drážďanech, kde podle deníku Bild zadržela policie 55letého muže z Mozambiku - otce dvou holčiček (†3 a †6), které nalezli policisté mrtvé.

Na policii v Drážďanech se v sobotu večer obrátila 35letá Mozambičanka - o její dcery se staral její expartner, dívky se však nevrátily domů v předem domluvený čas.

Policisté v bytě, kde žije jejich otec, učinili hrůzný nález. „Okamžitě přivolaný lékař mohl pouze konstatovat smrt obou sourozenců,“ řekl Bildu policejní mluvčí. Co přesně se na místě stalo, není zatím jasné. K tragédii došlo v drážďanské části města zvané Gorbitz.

Ve vazbě však již skončil 55letý otec dívek, který byl dle německého webu zadržen silně opilý. Příčina rodinné tragédie tak zůstává zatím zahalena. Další informace od policie se očekávají až v pondělí.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
wp2t ( 29. července 2018 19:08 )

Evropská pohraniční stráž mu je nejspíš zachránila z rozbouřeného Středozemního moře ze ztroskotaného člunu, pak dostával všude nejlepší pokoje a jídlo bo jsou holčičky ještě malé, pak dostal přednostně azyl protože má malé děti..... No a teď už je nepotřebuje a začaly ho holčičky štvát, tak se jich zbavil? No a až bude potřebovat vyšší příspěvky na bydlení, nákupy, tak si prostě udělá nové a tentokrát už je budou hlídat jen ženský.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa