Zemřela v 9 letech! Nejošklivější fenka světa odešla jen 2 týdny po získání titulu

Autor: msj - 
11. 7. 2018
11:52

Zsa Zsa, nalezený anglický buldog, byla známá pro svůj ne příliš přívětivý vzhled. Před dvěma týdny si díky svému vzhledu vysloužila titul nejošklivějšího psa na světě. Prvenství ji ale dlouho netěšilo.

Na facebookové stránce majitelka psa Megan Brainard potvrdila smrt své milované přítelkyně Zsa Zsy. Podle Megan se netrápila a  zemřela ve spánku.

„Přespávala u mého otce. Ten se ráno vzbudil a zjistil, že odešla,“ řekla Megan pro portál Today. „Jsem pořád v šoku,“ dodala.

Zemřela jen několik dnů poté, co si získala srdce poroty v Californii, kde vyhrála titul „Nejošklivější pes světa 2018“. K ceně se také vázal finanční obnos, a to 1 500 dolarů (asi 33 tisíc korun) pro majitelku psa.

Zsa Zsu před pěti lety zachránila nezisková organizace Underdog Rescue. „Od chvíle, kdy jsme viděli její překrásnou tvář, jsme věděli, že jí dáme domov do konce života,“ řekla Megan, když její mazlíček vyhrál.

 

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa