Pro baculky vstup zdarma. Zábavní park vážil ženy, kila navíc byla výhodou

Autor: nkov - 
6. 7. 2018
22:05

Návštěvnice zábavního parku Tang Paradise v čínské provincii Šaanxi měly v červnu možnost získat volný vstup. Podmínky soutěže ale byly poněkud bizarní. Volnou vstupenku totiž obdržely pouze ženy s nadváhou, píše web BBC.

Ke zvážení byly u vchodu parku připravené tradiční čínské rovnoramenné váhy. Pokud byla žena příliš těžká a vážila přes 61,8 kilogramu, mohla do parku zdarma, navíc se jí dostalo možnosti účastnit se soutěže „Kráska z dynastie Tang“.

Vážení probíhalo následovně: Žena se posadila na plošinu, která byla připoutaná na jedné straně vah. Z druhé strany pak visel blok o hmotnosti 61,8 kg. Pokud žena blok převážila, měla vyhráno.

Lehká nadváha byla totiž standardem ženské krásy v době dynastie Tang, kdy mezi největší krásky patřila Yang, imperiální společnice a jedna ze „Čtyř krásek“ starověké Číny.

Akce platila od 15. do 19. června, kdy probíhal i festival dračích lodí. Na každý den bylo připraveno 618 volných vstupenek.

Diskriminace mužů a štíhlých lidí?

Vážení u vchodu do parku se zúčastnilo mnoho žen, chvílemi se před nimi tvořila fronta. „Páni, vážím dost! Nechápu, že se z nadváhy stala výhoda,“ řekla pro BBC mladá Číňanka.

Tang Paradise je rozsáhlý zábavní park postavený ve stylu tradiční čínské architektury dynastie Tang (618 – 907 n. l.). Nachází se ve městě Si-an, které bylo za vlády dynastie hlavním městem.

Na internetu se akce dočkala nicméně rozporuplných reakcí. Podle některých komentářů tak park diskriminuje štíhlé lidi. Muži měli navíc smůlu úplně.

Video Zábavní park ve stylu Stranger Things se otevře v Hollywoodu, Orlandu a Singapůru - Twitter.com/universalorlando
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Taurus70 ( 7. července 2018 10:36 )

 No u nas by ten zabavni park zavarili!😂😂😂😂😂

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa