Matka prodala vlastního syna do drogového doupěte. Kupce měla i pro dvě dcery

Matka z Texasu prodala svého syna, chystala se vydělat i na svých dcerách (snímek dítěte je ilustrační)
Autor: nkov - 
5. 7. 2018
11:40

Mladá matka chtěla v americkém Texasu nejspíš rozprodat hned tři děti. Esmeraldu Garzovou (29) v pátek zatkli a obvinili z údajného prodeje vlastního syna (7) a pokusu prodat i zbylé dvě dcery (2 a 3). Kupci malého chlapce měli být podle vězeňských záznamů dva muži.

Esmeralda Garzová pochází z města Corpus Christi na jihu Texasu. Mladá matka se v době zatčení chystala prodat i své dvě dcery, to už se jí ale nepodařilo. Na místě, kde byl objeven její sedmiletý syn, právě policisté prováděli prohlídku bytu kvůli drogám, uvedla KRIS TV.

Garzaová je nyní ve věznici Nueces, kauce byla stanovena na 100 tisíc dolarů (asi 2,2 milionu korun). Podle soudních záznamů jí zatím nebyl přidělen obhájce. Prodejem nebo koupí dítěte se měla dopustit trestného činu třetího stupně.

Při domovní prohlídce byli kvůli drogám navíc zadrženi muž se ženou. Vyšetřování stále probíhá a očekává se, že trestních obvinění bude ještě přibývat.

Video Babička vezla vnoučata (7 a 8) zavřené v psích klecích. Zavřeli ji za týrání dětí - Facebook
360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa