Hororová chvíle: Ženě se zasekla noha mezi nástupištěm a vlakem

Autor: jer, ČTK - 
4. 7. 2018
18:40

Dav spolucestujících pomohl ženě, jejíž noha se zaklínila mezi nástupištěm a vlakem. Dobrý skutek spolucestujících zachytily bezpečnostní kamery.

K incidentu došlo v Bostonu, USA. Jedné z cestujících při vystupování zapadla noha do mezery mezi nástupištěm a vlakem. K místu se seběhly desítky lidí, kteří společnými silami naklonili vlak a ženu vyprostili.

„Sbíhali se další a další lidé. Po chvíli to byla snad stovka lidí,“ popsal situaci pro WCVB svědek Peter Shamon. Dodal, že dav zatlačil na vlak a pomohl tak uvolnit ženě nohu.

Video Ženě se zasekla noha mezi nástupištěm a vlakem, cestující pomohli - MBTA Transit police
720p 360p

Nevolejte 911, nemám na to!

Vyproštěná žena podle informací reportérky Boston Globe (BG) přihlížející prosila, aby kvůli její zraněné noze nevolali záchranku, protože si ji nemůže dovolit.

„Příšerná scéna na oranžové lince. Noha ženy se zaklínila v mezeře mezi vlakem a nástupištěm. Byla zkroucená a zakrvácená. Na několika místech se sedřela kůže. Byla v agónii a plakala. Prosila kolemjdoucí, ať nevolají záchranku. 'Je to 3000 dolarů, to si nemůžu dovolit,' vykřikla,“ popsala situaci na Twitteru reportérka BG Maria Cramerová.

Podle prohlášení Dopravního úřadu Massachusetts pro WCVB žena vyvázla s vážným řezem na noze a byla převezena do nemocnice. „Naštěstí nemá zlomené kosti, ale záchranáři říkali, že bude potřebovat operaci,“ uvedla Cramerová.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa