Snoubenci se vybourali den před svatbou: Svatebčané místo veselky chystali pohřeb | Blesk.cz

Snoubenci se vybourali den před svatbou: Svatebčané místo veselky chystali pohřeb

720p360p
Autor: rc - 
13. 5. 2018
15:26

Místo svatebních zvonů se rozezněly zvony smuteční. Luana Alves (†36) a Rodrigo Nogueira (†31) zemřeli při autonehodě den před svatbou. Svatebčané tak místo veselky tragicky zesnulým snoubencům uspořádali pohřeb.

V pátek ve městě Passos na jihovýchodě Brazílie se měla odehrát veselka Luany Alves a jejího snoubence Rodriga Nogueira. Ovšem městečko místo bílých dekorací zahalila černá barva. Snoubenci před velkým dnem cestovali autem. Rodrigo, který v tu chvíli řídil, chtěl předjet vozidlo a srazil se s autem jedoucím v protisměru.

Nevěsta byla na místě mrtvá a Rodrigo byl s vážnými zraněnými převezen do nemocnice. Ovšem lékaři mu nedokázali pomoci a zemřel několik hodin po hospitalizaci. Příbuzní a ostatní svatebčané tak místo svatby přichystali snoubencům pohřeb. Smuteční obřad se konal odpoledne v tom samém kostele, v němž měli snoubenci zpečetit svůj svazek. Podle informací Mirror řidič Jorge Rocha (†50) , s nímž se pár srazil, autonehodu též nepřežil. Stejně jako Rodrigo zemřel poté, co byl převezen do nemocnice.

VIDEO: Svého partnera postavila zpět na nohy. Lékaři mu mnoho šancí na normální život už nedávali

Video Svého partnera postavila zpět na nohy. Lékaři mu mnoho šancí na normální život už nedávali - Instagram.com/@laurabpilates
720p 360p

Doporučujeme
zacotomame ( 13. května 2018 17:16 )

Novomanželé si obvykle slibují věrnost až do smrti. Tuším, že v tomto případě šlo o nedočkavé puntičkáře. Blbý je, že ten chudák v protisměru doplatil na jejich blbost. Když je někdo blb a nedokáže odhadnout vzdálenost versus rychlost, nebo předjíždí na nepřehledném úseku, v podstatě si nic jiného nezaslouží, protože čím déle bude takový idiot naživu, tím větší nebezpečí hrozí ostatním účastníkům silničního provozu. Obvykle to totiž paradoxně dopadá nepříznivě především pro ty nevinné, zatím co bezohlední šmejdi z toho vybruslí. Tady učinila vyšší moc patrně výjimku, leč toho druhého řidiče mohla vypustit. Ale možná kerma?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa