Orbán přitvrdil. Západní politici jsou nebezpeční a šíří islám, tvrdí

Autor: ČTK, jmik - 
18. 2. 2018
22:35

Maďarský premiér Viktor Orbán v neděli v tradičním poselství o stavu země hovořil o roli Maďarska jakožto bašty proti migraci. Zároveň podle agentury MTI varoval před nebezpečím přicházejícím ze západních zemí. Zdrojem tohoto nebezpečí jsou podle něj politici v Berlíně, Paříži a Bruselu, protože tlačí Maďarsko k přijetí politiky, která z jejich zemí učinila imigrantské státy a otevřela dveře k ústupu křesťanství a k šíření islámu.

„Domníváme se, že křesťanství je poslední nadějí Evropy,“ prohlásil Orbán. V souvislosti s migrací pochválil „příkladný“ výkon maďarských policejních sil i hraniční plot, který podle něj úspěšně chrání jižní hranici země.

„Maďarsko si zaslouží něco lepšího“

Maďarsko v dubnu čekají parlamentní volby. Orbán uvedl, že jeho strana Fidesz se od ostatních politických stran liší svou láskou k Maďarsku. „Vášnivě milujeme Maďarsko a udělali bychom pro něj cokoliv,“ prohlásil. Maďarské opoziční strany se podle něj nacházejí v žalostném stavu. „Maďarsko si zaslouží něco lepšího,“ uvedl.

Orbán stojí v čele maďarské vlády od roku 2010. Uplynulých osm let podle něj přineslo Maďarsku úspěch. „Možná jsme se dostali dál, než jsme očekávali,“ citovala premiéra agentura MTI.

Maďarský premiér rovněž připomněl, že jeho vláda slíbila vytvořit během deseti let milion pracovních míst. Upozornil, že zatím vzniklo 736 tisíc nových pracovních příležitostí.

Viktor Orbán si v zemi stále udržuje vysokou popularitu, přestože mu odpůrci neustále vyčítají autoritářské tendence a uchvácení hlavních institucí a médií v zemi. Kvůli těmto skutečnostem i kvůli odmítání migračních kvót je maďarský premiér terčem kritiky i ze zahraničí, zejména od Evropské komise.

 

Doporučujeme
teqila1949 ( 15. května 2018 08:15 )

Západní politici nejsou jen nebezpeční ale i zločinci,zrádci,humus protože umyslně,vědomě,učelově, dávají zelenou muslimským teroristum,špínám,vraždit,znásilnovat,podřezávat,své vlastní občany,ženy,děti.Kdo se podíli na vraždách vlastního národa je špína,zločinec,vrah přesně jak zrudy muslimu!! Ještě větší trest než jmenovaný zločinci muslimu zasluhují Merkelová která umyslně necháva vraždít své občany,Junker,Mackron a další západní politici oni jsou viníky vražd svých lidí!! A sami jsou zalezlí ve svých přepychvých sídlech s ochrankou po zuby ozbrojenou a své občany odzbrojují umyslně aby se nemohli bránit vrahum teroristum,dobytku!!Tak kdo je největší zločinec a vrach Sores a západní politici!! I na naší galerku politiku,aktivistu,nadace si musíme dát pozor protože špína,zrádci,zaprodanci jsou v každé zemi je třeba vymitít zrudy!!!!

flesch2z ( 19. února 2018 18:29 )

ORBÁN

prycsnima ( 18. února 2018 23:39 )

 TA svi ně Makrela musí pryč! Islám sem nepatří!!!!!! Bravo ORBÁN.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa