Na Clintona se valí další obvinění: Air F*ck One a sexuální obtěžování 4 dívek

Autor: shp - 
21. 11. 2017
08:50

Skandály se sexuálním harašením nekončí. Dalším obviněným je tentokrát někdejší prezident USA Bill Clinton (71). Ten měl poté, co opustil Bílý dům, sexuálně obtěžovat čtyři mladé ženy. Není to přitom zdaleka poprvé, co Clinton lítá v takové šlamastice.

S tímto tvrzením přišel někdejší šéfredaktor The New York Times Magazínu a nynější spisovatel Edward Klein. Ten napsal již knihy o Clintonových, Trumpových i Obamových. K obtěžování mělo dojít po roce 2001, kdy Clinton ukončil svou práci v úřadu prezidenta.

V tu dobu Clinton spolupracoval s miliardářem, investorem a playboyem Ronem Burklem. Clinton mu pomáhal s domlouváním byznysu a se získáváním kontaktu. Společně měli spolu létat po světě soukromým letadlem, kterému se přezdívalo po vzoru Air Force One sprostě Air F*ck One (Vzdušný pích*č jedna).

Dotyčným, které měl Clinton obtěžovat, mělo být do 20 let. Všechny byly nižšími zaměstnankyněmi u Burkla. Edward Klein tvrdí, že když Clintonova manželka Hillary zjistila o obviněních, chtěla na všechny vyhrabat špínu. Tým poradců jí to ale prý rozmluvil.

Co je na těchto tvrzeních pravdy, je nejasné. Edward Klein je hodně kontroverzní postavou. Bill Clinton však již sexuální problémy zažil. Stážistka Monica Lewinská práskla světu, že mu prováděla v Oválné pracovně orální praktiky. Clinton to popíral, ale nakonec šel s pravdou ven. 

Video Clinton naštval Poláky a Maďary: USA vás osvobodily a teď chcete mít diktaturu jako u Putina. - Reuters
480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
irena kortanova ( 21. listopadu 2017 09:46 )

 To je rodinka k pohledání

misha46 ( 21. listopadu 2017 09:18 )

To se ani nedivím, kdo by lezl na tu odpornou Killari.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa