Policista střelil přítelkyni do obličeje, chtěla se s ním rozejít. Pak šel vraždit

Policista ve Francii zastřelil tři lidi a pak sebe. (ilustrační foto)
Autor: dj - 
20. 11. 2017
17:58

Francouzský policista (†31) zastřelil na ulici ve městě Sarcelles na sever od Paříže tři lidi. Jednalo se pravděpodobně o případ domácího násilí. Jeho oběťmi byl otec jeho přítelkyně a dva přihlížející chodci. Policista nakonec obrátil zbraň i proti sobě. 

K incidentu došlo o víkendu a během střelby byla zraněná i policistova přítelkyně, její sestra a matka. Starosta města Sarcelles François Pupponi uvedl, že žena se chtěla s policistou rozejít. Muž evidentně zprávu neunesl a vyhrožoval ženě svou zbraní.

Podle francouzských novin Le Monde nejprve zastřelil dva chodce, kteří neměli s policistou žádný bližší vztah. „Znal jsem je, jsou to místní obyvatelé. Na téhle ulici žiju už deset let,“ vypověděl Pupponi. 

Policista poté střelil svou přítelkyni do obličeje. Další rány mířily na ženina otce, matku a sestru. Policista následně spáchal sebevraždu. Jeho tělo bylo nalezeno na zahradě nedalekého domu.

Střelba v Paříži:

Video Dva mrtví po střelba v Paříži na rušném bulváru Champs-Élysées 
360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
starypes ( 17. prosince 2017 15:24 )

Asi ho pořádně nasrali.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa