Šok lékařů vojáka, který prchl z KLDR: V břiše našli larvy neznámého druhu!

Autor: red - 
17. 11. 2017
11:05

Čin vojáka, který se v autě rozhodl prchnout z KLDR, zaujal celý svět. Jeho do té doby soudruzi ve zbrani po něm vypálili desítky střel, které ho zasáhly. Z posledních sil se mu podařilo doběhnout do bezpečí. Zraněného ho převzali do péče jihokorejští lékaři. Když ho však na sále „otevřeli“, nestačili se divit. 

Severokorejskému dezertérovi se v útrobách rozmnožují a rostou parazité, s nimiž se lékaři z Jižní Koree dosud nesetkali. Parazité tak velmi komplikují pooperační stav asi dvacetiletého vojáka, který podstoupil dosud dva zákroky, během nichž mu z těla bylo vyňato pět kulek. Několik dalších jich zřejmě má stále v těle. 

„Léčba se komplikuje. V dutině břišní jsme objevili řadu parazitů, kteří požírají tkáň v okolí ran. Současně jsme narazili na takové druhy, jež jsme dosud v Korei nezaznamenali. To celou situaci velmi zhoršuje a znesnadňuje,“ uvedl pro Korea Biomedical Review jeho ošetřující lékař Lee Cook-jong.

Lékaři ve vojákově těle nalezli také okrouhlé červy, o nichž jsou přesvědčeni, že se do těla dostali ještě před postřelením. Těmto červům se daří v oblastech s tristními hygienickými podmínkami. Pokud se nezahájí včasná léčba, může docházet k těžkým zánětům pobřišnice. Podle místních médií zasažením těmito parazity trpí zřejmě velká část Severokorejců. 

"Za 20 let lékařské praxe jsem nic takového neviděl," řekl jihokorejský lékař. Nejdelší červ, který byl vytažen ze střev Severokorejce, měřil 27 centimetrů.

Do lidského těla se mohou parazité dostat v kontaminovaném jídle, při štípnutí hmyzem nebo parazité pronikají skrz kůži. V případě severokorejského zběha je nejpravděpodobnější první verze, tvrdí experti.

V Severní Koreji se stále používají jako hnojivo lidské výkaly. Pokud je jimi hnojena zelenina, která se poté konzumuje bez tepelné úpravy, parazité se mohou dostat do úst a dále do trávícího traktu.

Muž se rozhodl k útěku v pondělí. Přes demilitarizované pásmo se rozhodl projet autem, které pronásledovali čtyři ozbrojení vojáci. Když kulky, které vypálili, zasáhly a zničily kola, dal se dezertér na úprk po svých. Při útěku na svobodu byl postřelen. Stihl však doběhnout na jihokorejskou stranu, kde se schoval za budovu. Tam zkolaboval. Jihokorejští vojáci ho našli pod listím – na sobě měl uniformu severokorejské armády.

Z KLDR prchá každoročně do Jižní Koreje asi tisíc lidí, ale velmi málo z nich volí cestu přes demilitarizované pásmo, které je nejstřeženější oblastí světa. Většina lidí prchá přes hranici do Číny, která je ale někdy vrací zpět.

Jižní a Severní Korea jsou dodnes fakticky ve válečném stavu. Válka ze začátku 50. let byla ukončena pouze příměřím podepsaným roku 1953. Od té doby ze Severní do Jižní Koreje uteklo kolem 30.000 lidí.

Doporučujeme
levicove-smegma ( 18. listopadu 2017 08:07 )

Nemusíš tu stále připomínat komoušské mučírny a Jáchymovské doly, kde politické vězně nechávali chcípat hlady.

iFender ( 17. listopadu 2017 21:06 )

Ja si budu volit mojeho Milošeka!Basta!Nepotrebuji zadne "vysokodemokraticke poradce ".

gabreta ( 17. listopadu 2017 20:10 )

Nezapomínej při tom výčtu na popravené Manželé Rosenbergovi a další a další, v zájmu pruhů a hvězd!!!

sezame_sem ( 17. listopadu 2017 18:39 )

17.11.1989, den ostudy ČR, rej puče vekslaků, zlodejů a zločinců. Dostali se k moci megagauneři, intrikáni, podvodníci a STBaci co ruka ruku myje dodnes! Zlodejska OF později ODS rozkradli co šlo a ze statisiců lidí udělali žebráky a bezdomovce! Stydim se za ČR po roce 1989! Podle zápisků kpt. StB ing. Jana Šandy, 2. správa, řídícího důstojníka Drahoše, viz ÚSTR: Drahoš byl v roce 1985 získán Státní bezpečností pro spolupráci, záminkou k jeho získání byla jeho záliba v nezletilých chlapcích.Jejich osahávání atd. Je pedofil. Protože byl důvěrníkem StB, nemusel vstoupit do KSČ stejně, jako i jiní konfidenti StB , jeho řídící důstojníci ho poslali v roce 1985 na roční stáž do SRN. Jeho svazek byl skartován v prosinci 1989, krycí jméno Drahoše - "Bas", patrně proto, že zpíval ve sboru, někdo tvrdí, že "Akademik" Drahoš svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých patentech, existují svědectví: "Buď budu uvedený jako spoluautor nebo nebude žádný patent." Sluníčkáři byl vybrán pro snadnou vydíratelnost a poslušnost. Lidé z tvrdého bolševického jádra Charty mají k dispozici nejen kopii jeho skartovaného svazku StB, ale i další materiály ohledně jeho sexuální úchylky a ututlaných případů, také důkazy zahlazení jeho krádeží výměnou za nadstandardní výkony při spolupráci s StB a konečně vydírání kolegů ohledně spoluautorství na patentech. Donášel na všechny i na své kolegy z pěveckého sboru.Drahoš je bezcharakterní lidský ODPAD stejně jako Tupounlanek, Horáček,

kupredu-leva ( 17. listopadu 2017 14:32 )

No něco se zvrtlo, no. Ono likvidovat neposlušné občany plutoniem, jako to udělali soudruzi agentu Litviněnkovi, je blbost, protože je stašně drahé, a proto není pro obyčejné lidi. Lepší je cáknout kyselinu s jedem do ksichtu, jako jsme to udělali soudruzi uprchlému ukrajinci Banderovi. Ještě levnější je zaseknout do mozku cepín, jako to udělali soudruzi vrazi soudruhu Trockému, který si dovolil uprchnout ze Sovětského Svazu až do Mexika. Čest práci!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud