Muž (21) si do svalů píchá nebezpečnou látku, aby zlomil rekord v kulturistice: Zaplatí za to mrtvicí, varují odborníci

Autor: aba - 
12. 11. 2017
19:01

Jednadvacetiletý Rus Kirill Tereshin má od léta novou zálibu. Píchá si do svalů na ruce nebezpečnou látku, olej synthol, který ho může i zabít. Ani čtyřicetistupňové horečky, kterými poté trpěl, ho neodradily od napíchání litrů oleje do těla.

"Měli by ho zavřít na psychiatrii a začít léčit," píše jeden komentující pod fotky Kirilla na sociálních sítích, kde se muž rád chlubí svými svaly. Jenže jediný pohled na něj vám řekne, že proporčně je na jeho těle něco špatně. Mladý Rus si totiž po propuštění z armády začal v létě píchat do svalů na rukách velmi nebezpečný olej synthol, který používají kulturisté na zvětšení objemu svalů, ačkoliv na síle jim to nijak nepřidá. Sval totiž není vyvinutý sám o sobě a "vyrostl" pouze po napíchaném oleji.

Kirillovy bicepsy už mají obvodově šedesát centimetrů, o celých 26 víc, než když s olejem začal, a nemíní jen tak skončit. Nejprve si do svalů píchal "jen" 250 ml. syntholu, ale svaly se mu zvětšily jen o pro něj zanedbatelné tři centimetry. "Abyste dosáhli téhle velikosti, musíte si napíchat litry. Když jsem s olejem začal, dostal jsem horečku. Měl jsem čtyřicítky, ležel jsem v posteli a myslel si, že umřu. Nakonec to ale všechno dopadlo dobře," vypráví  Tereshin.

Od léta přibral šest kilo a je nadmíru spokojený. Rád se chlubí svými svaly na sociálních sítích, kde ale lidé vyjadřují obavy o jeho zdraví. Spousta z nich to považuje za vysloveně ošklivé. Doktoři ale zvedají varovný prst, protože Kirill si zahrává se zdravím. Synthol způsobuje embolii, poškození nervů, infekce, cysty ve svalech a mrtvici. Ačkoliv jsou škodlivé efekty oleje známy, spousta kulturistů je má v oblibě. K dostání jsou i volně na internetu.

Video: Cvičí celá rodina: Taťka si z dětí udělal činky

Video Cvičí celá rodina: Taťka si z dětí udělal činky - profimedia
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
tgbg ( 13. listopadu 2017 07:35 )

Kdo jiný než rusák. Rusáci, zvláště jejich sportovci, podporovaní russkou vládou, jsou největší hyenistické podvodné skety.

dajka123 ( 12. listopadu 2017 22:37 )

Do mozku by si to měl taky píchnout možná by potom uviděl jak je odporný.

pumrkanec ( 12. listopadu 2017 20:50 )

Doktoři, psychiatři a jiní odborníci dobroserové by měli v těchto případech hlavně držet hubu, nevyjadřovat se a nechat věcem volný průběh. Příroda má vlastní prověřené nástroje jak zahubit mentálně slabé a vypatlané kusy. Já bych ho naopak vyhecoval v nějaké TV soutěži pro debily aby do sebe napíchal aspoń kýbl toho oleje naráz

DWRx ( 12. listopadu 2017 20:46 )

Nas er si rusáku!!!

carmin ( 12. listopadu 2017 20:30 )

španělská klerofašistická junta vydala evropský zatykač na premiéra.samostatného Katalánska http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/504066/zurici-spanele-vydali-evropsky-zatykac-na-katalanskeho -expremiera-uprchl-jim-do-belgie.html španělská klerofašistická junta porušila rezoluci OSN o právu národů na sebeurčení a anulovala vyhlášení nezávislosti zločinecké státy usa a eu mlčí http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/505308/anulovali-deklaraci-o-nezavislosti-katalanska-podle- spanelskeho-soudu-odporuje-ustave.html teroristická organizace NATO bombardovala Srbsko ,za to ,že neumožnilo Kosovu založit si vlastní stát očekávám ,že NATO bude bombardovat Španělsko , za to ,že neumožnilo Katalánsku získat svobodu po vyhlášení nezávislosti a demokratickém referendu takže ona deklarace nezávislosti odporuje ústavě? ...potom každé vyhlášení nezávislosti odporuje ústavě dané země dobře potom rozdělení SSSR odporuje zákonu ústavě SSSR a Ukrajina, Litva,Lotyšsko, Estonsko jsou teroristické státy rozbití Jugoslávie odporuje ústavě Srbska a všechny ministátečky + chorvatsko jsou teroristi potom rozbití Srbska a krádež území Kosovo je zločin ,odporuje ústavě Srbska a každý stát který uznal Kosovo je zločinecký ad opustil se zločinu žádné mezinárodní právo NEEXISTUJE ,existuje jen právo silnějšího a fašistického zla usa a nato , zrůdné režimy USA a Nato porušují neustále mezinárodní právo, lidská práva, neustále narušují územní celistvost jiných států a neustále se vměšují do vnitřních záležitostí jiných zemí najednou Katalánský národ nemá právo na sebeurčení a Španělsko se souhlasem fašistického zla USA a EU porušuje lidská práva a právo na sebeurčení národů

Zobrazit celou diskusi
Další videa