Trumpovi chtěli do pokoje v Moskvě poslat pět krásek, tvrdí bodyguard. Prý odmítl

Autor: ČTK - 
10. 11. 2017
20:38

Americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi před soutěží krásy Miss Universe 2013 nabízeli, že mu do hotelového pokoje v Moskvě pošlou pět žen. Ve své výpovědi před výborem americké Sněmovny reprezentantů pro dohled nad tajnými službami to podle televize NBC řekl Trumpův bývalý osobní strážce Keith Schiller. S nabídkou přišel jeden z Trumpových obchodních partnerů přímo za Schillerem, ten ji ale považoval za vtip a hned ji také odmítl.

„Takové věci my neděláme,“ odpověděl prý Schiller na nabídku, s níž Trumpův spolupracovník přišel po obchodním jednání. O návrhu Schiller cestou do hotelu obeznámil i Trumpa. Oba to považovali za vtip a společně se tomu prý zasmáli. Schillerův právník Stuart Sears řekl, že verze výpovědi, které unikly do médií, jsou zavádějící a nepravdivé.

„Je otřesné, že výbor, který údajně ve veřejném zájmu vyšetřuje úniky (informací), sám vynáší informace a očerňuje svědky, jako je pan Schiller, kteří s ním spolupracují,“ cituje NBC Searse. Takové jednání je podle něj neomluvitelné a zpochybňuje důvěryhodnost i motivy vyšetřování.

Výbor americké Sněmovny reprezentantů pro dohled nad tajnými službami v současné době vyšetřuje mimo jiné vliv Moskvy na loňské prezidentské volby v USA i samotnou soutěž Miss Universe. Tu v roce 2013 v Moskvě uspořádala společnost patřící Trumpovi.

Doporučujeme
tomik007 ( 10. listopadu 2017 23:10 )

TRUMP - konecne muz na svem miste

carmin ( 10. listopadu 2017 20:58 )

Trump ruský a čínský šváb :: divné je že havlistické pokrytecké mr*dky které takto uznačují prezidenta Zemana za návstěvu v Moskvě a Číně,ale už jim nevadí ,že tam jezdí američani , britové ,francouzi ...ti havlisti jsou odporné nelidské zrůdy které nemají svědomí ani páteř TAK SE ŽILO na západě ::ve stovkách amerických nemocnic , americká vláda zdravým těhotným ženám vstřikovala do žil plutonium , jiným podávali lékaři tablety s radioaktivními látkami jako vitamíny Americká vláda tajně vstřikovala do svých občanů plutonium http://naturalsociety.com/us-government-program-secretly-injected-plutonium-uranium/ Bez ohledu na zdraví nevinných občanů vládní testeři toužili vidět, jak nevědomí účastníci trpí v důsledku tajných injekcí plutonia 1945: USA testovaly vražedný plyn na vlastních vojácích, odškodnění vázne 9. září 2015 Zdroj: https://technet.idnes.cz/yperit-usa-testovani-na-vojacich-d44-/vojenstvi.aspx?c=A150831_160722_vojen stvi_pka Američané v Guatemale záměrně nakazili pokusné osoby syfilidou Pokusy na lidech, které neměly vyjít na světlo. I tak vypadal americký lékařský program. http://zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/americane-v-guatemale-zamerne-nakazili-pokusne-os oby-syfilidou?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Pravda o pokusech na lidech z odtajněných spisů USA Dokument CZ HD https://www.youtube.com/watch?v=hVcLhCoAkA8 tak se lidem žilo na západě : Britská vláda přiznala, že desítky roků testovala na milionech nic netušících britských občanech bakteriologické zbraně http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/94

Zobrazit celou diskusi
Další videa