„Teroristo, kliď se z mé země!“ řvali v New Yorku na Erdogana. Pak začala bitka

Autor: ČTK,var - 
22. 9. 2017
12:45

Americká policie zasahovala ve čtvrtek večer v jednom z newyorských hotelů, kde se strhla rvačka mezi stoupenci a odpůrci tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Napsal to list The New York Times. Násilnosti vyvolala zlobná reakce jednoho z návštěvníků na projev, který Erdogan pronášel v hotelovém kongresovém sále.

„Jste terorista, kliďte se z mé země!“ volal podle newyorského listu na Erdogana jistý muž, na jehož výkřik okamžitě reagovali fyzickým násilím stoupenci tureckého prezidenta. Policie zadržela pět osob, nikdo nebyl vážněji zraněn. Erdogan musel projev na několik minut přerušit.

Protest podle The New York Times zorganizovali kurdští aktivisté na protest proti zločinům, kterých se turecký režim údajně dopouští na kurdském obyvatelstvu. Erdogan, který se v New Yorku účastnil Valného shromáždění OSN, v hotelu na Times Square promluvil na pozvání Turecko-amerického národního výboru.

Letos v květnu zaútočili při Erdoganově návštěvě v USA příslušníci jeho ochranky na skupinu pokojných demonstrantů před tureckým velvyslanectvím ve Washingtonu. Devět lidí bylo převezeno do nemocnice, washingtonský soud později obvinil 15 tureckých bezpečnostních agentů z ublížení na zdraví.

Video Během referenda bylo Turecko plné násilí. - Reuters
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
mrdounberlusconi ( 23. září 2017 17:47 )

carmin v zivote si nebyl ani v NDR ..natoz v Usa nebo v Britanii

tgbg ( 22. září 2017 19:14 )

Spojenec ruských fašistů, islamistů a neonacistů Erdogan dostal v USA za vyučenou!!!!

carmin ( 22. září 2017 16:28 )

klid když se pokloní hitlerovským usa,media už ani neceknou a když ne tak bude zločinec

carmin ( 22. září 2017 16:24 )

tak to je veselé USA terorista NO1 ,okupant NO 1 nástupce hitlerovského Německa ,bestie které páchají teroristické útoky na vlastní obyvatele viz 11. září 2001 , bestie které páchají teroristické útoky proti evropanům viz Gladio, inscenují taková komediální divadélka vinou fašistických diktatur USA a NATO nové osy ZLA je ve světě je asi 65 milionů uprchlíků, nejvíce od roku 1945 http://www.denik.cz/ze_sveta/ve-svete-je-asi-65-milionu-uprchliku-nejvice-od-roku-1945-20151024.html Příprava útočné války je zločinem proti mezinárodnímu právu. A přitom štáby západních militantů, politiků a jejich mediálních "děvčat" vlastně nedělají nic jiného. okupace Srbska, Libye, Sýrie ,Iráku proběhla bez mandátu OSN ,což je přímým válečným zločinem fašismu USA a NATO, přímým porušením mezinárodního práva, porušením ,ženevských konvenci a lidských práv:fašismus USA říká okupacím mise, nebo šíření demokracie, muslimskou alkajdu nazývají opozice ,.............................to samé mohl říkat hitler ,v zásadě chování USA = chování nacistického Německa konec přetvářky co si budeme nalhávat USA a NATO patří na první místa v seznamu teroristických organizací už jako pachatelé prokázaného státního terorismu (GLADIO,11.září 2001) ,a jako zakladatelé alkajdy ,spojenci učk, čečenských džihádistů a banderovských neonacistů ( důkazy: archivy CIA ,film Soukromá válka pana Wilsona) ,každý kdo tyto zločinné zrůdné nelidské systémy podporuje je terorista a jako s teroristou s ním musí být zacházeno ( film dokument Válka proti demokracii, ekonomický vrah https://www.youtube.com/watch?v=pHqc-YgbsVg ) islámský terorismus stejně jako neonacismus, klerofašismus, fašismus, vojenskou juntu ,koncentrační tábory, mučírny, to vše založili demokrati = kapitalisté a všechny oběti těchto zvertev padají na hlavy kapitalistických vyvrhelů což jsou stamiliony obětí jimi vyvolaných válek + stamiliony obětí jimi způsobené chudoby ,hladomorů, otroctví

marianskelazne ( 22. září 2017 14:54 )

Maji pravdu,je to zlocinec- kdo jeho bude soudit???

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa