Boží dopuštění! Jeptiška s motorovkou baví internet: Pomáhala uklízet po Irmě

Autor: lm - 
13. 9. 2017
10:34

Internet se baví záběry americké jeptišky, která po hurikánu Irma vyrazila do ulic Miami s motorovkou a pomáhala odklízet spadané stromy. Sestru Margaret Ann ocenil i místní policejní sbor.

Záběry jeptišky s motorovou pilou sdílel na internetu policejní sbor Miami-Dade. Zatímco se vzpamatováváme z hurikánu Irma, tyto dobré skutky nám všem připomínají, že v Miami Dade jsme jedna komunita. Děkujeme sestře a všem sousedům, kteří pracují společně na tom, abychom vše překonali,“ ocenili policisté všechny dobrodince.

Aktivní jeptiška si získala srdce celé internetové komunity. „Ona je opravdu úžasný příklad soucitného služebníka Božího. Děkuji sestře Margaret Ann," komentoval jeden z uživatelů, který zhlédl video, a další mu dali za pravdu.

Hurikán Irma zdevastoval Karibik a vážné škody napáchal i na Floridě. Americká média hovoří nejméně o šesti obětech na Floridě a po jedné v Georgii a Jižní Karolíně. Na Floridě navíc zůstává bez proudu více než polovina všech obyvatel státu.

Video Jeptiška s motorovkou odklízela následky hurikánu Irma - Twitter/Miami-Dade Police Department
1080p 720p

Vše o hurikánu Irma čtěte ZDE >>>

Doporučujeme
carmin ( 13. září 2017 11:19 )

400 dětí obětí katolických bestií v masovém hrobě další nález v irsku ,co nám k tomu řekne jeptiška vítačka islamistů?info.cz/magazin/hruzne-tajemstvi-skotsky-hrbitov-ukryva-tela-ctyr-set-sirotku-o-ktere-se- mela-starat-cirkev-15701.html

Hela1 ( 13. září 2017 11:13 )

Moc se neohybej, farář taky rad Pak bude Boží odpuštění

carmin ( 13. září 2017 10:49 )

Církve podaly 4152 žádostí o vydání 90 tisíc pozemků a staveb ,to vše dostanou za upálení milionů lidí , znásilnění milionů dětí a kolaboraci s nacisty http://www.novinky.cz/domaci/324930-cirkve-podaly-4152-zadosti-o-vydani-90-tisic-pozemku-a- stave b.html žádají soudně o to ,za co jim klerofašistické havlistické pro nacistické mafie ods, topstan ,kdu, zel , přiklepli finanční náhrady 100 mld i s inflací, a tady je máme nácky katolické jak heilují svému hitlerovi dnes vítají islámské teroristy A TADY máme heilující katolické faráře, SSáčky co nám vládnou i dnes http://www.blisty.cz/art/66298.html KATOLICKÝ KŘÍŽ = HÁKOVÝ KŘÍŽ ,NSDAP založena demokraty = kapitalistickými bestiemi katolická sekta pedofilů jako celek podporuje islámskou imigraci, stavbu mešit, podporovala otroctví i nacistické německo ,banderovské neonacisty 1940 i 2014 ,sudetské nácky klerofašisti se přišli poklonit katolické sektě pedofilů kolaborantů s nacisty ,katolická církev umučila, upálila miliony lidí , znásilnila miliony dětí,dlouhodobě kryje dodnes velmi četné devianty a pedofily ve svých řadách, je to odporná zločinecká organizace KATOLICKÁ HISTORIE STÁLE ŽIVÁ Fotografie: Hitlerovi služebníci http://www.blisty.cz/art/66298.html šlechta ani církve nebyli žádní ani pracovití lidé , byli to otrokáři, kteří od feudalismu vlastnili nevolníky jako otroky, a tito otroci pracovali zadarmo bez výplaty na panstvích katolické sekty a šlechty po celá staletí dodnes šlechtické rody neodškodnily staletí generace otroků ,občany svých zemí ,zabavení majetků který nabyli a spravovali pomocí otrocké práce nevolníků je pouze minimální trest jaký by měl být vykonán na každém šlechtickém rodu Kapitalisti financovali a vytvořili nacisty, klerofašisty ,fašisty :i radikální islamistické organizace alkajdy :: důkazy ::: http://www.youtube.com/watch?v=J8BdpBRHdHs Kdo financoval Hitlera - dokument BBC 1998 české titulky youtube

Zobrazit celou diskusi
Další videa