V Německu zabavili extázi s hlavou Trumpa. Prodat ji mohli minimálně za milion

Autor: vei/ČTK - 
22. 8. 2017
07:42

Němečtí policisté se nestačili při běžné dálniční kontrole u západoněmeckého města Osnabrück divit. Dvojce mužů převážela pilulky extáze s podobiznou amerického prezidenta Donalda Trumpa v prodejní hodnotě 39 000 eur – tedy asi milion korun. Oba hříšníci skončili ve vazbě. 

Policisté osobní vůz s rakouskou poznávací značkou zastavili v sobotu kolem 21:00. Otec a syn, kteří v něm byli, uvedli, že se vracejí z Nizozemska, kde chtěli původně koupit automobil. O 5 000 pilulkách drogy extáze přirozeně pomlčeli. Policisté je spolu s větším množstvím hotovosti našli při následné prohlídce.

Co je zřejmě překvapilo ještě více než samotný nález drogy, byla podobizna na oranžových pilulkách. Aby nikdo nezůstal na omylu, o koho jde, mají tabletky na jedné straně nápis TRUMP. Jak účinná droga s americkým prezidentem je, policie neuvedla. Jasné ale je, že Trump dokázal vždy budit velké emoce.

Video Trump hodnotil tělo francouzské první dámy: Poslechněte si, co řekl. - Reuters, Facebook / Elysejský palác
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa