Ačkoli to normálnímu člověku může znít naprosto absurdně, pro Vatikán je tohle velký případ. Satanismus je přece jedním z úplně nejhorších prohřešků proti Bohu! A brazilská náboženská skupina to měla rozjet opravdu ve velkém.

Skupina exorcistů Heralds of the Gospel (v překladu hlásači evangelia) se sídlem v Brazílii údajně nejen že uctívá ďábla, ale také věří, že jejich bývalý vůdce řídí ze záhrobí změnu klimatu, která sužuje celý svět. 

Používají prý navíc nepovolené exorcistické praktiky k tomu, aby posedli a ovládali lidi. Skupina prý také věří, že jejich bývalý vůdce, Dr. Plinio Correa de Oliveira, který zemřel v roce 1995, je v úzkém kontaktu se Satanem a osnuje s ním smrt současného papeže.

Šílený případ prasknul, když na internet uniklo video, kde členové náboženského hnutí rekapitulují z jakéhosi zápisu svou diskusi se Satanem. V absurdním klipu se objevil také někdejší vůdce organizace, João Scognamiglio Clá Dias, dnes čestný kanovník papežské baziliky svaté Marie v Římě.

Podle ďáblových předpovědí na Zemi dopadne obrovský meteorit, podle všeho kamsi do Atlantického oceánu a vymaže ze světa Severní Ameriku. Dále má Satan pokračovat slovy „Vatikán? Je můj, je můj!“

„Papež dělá, cokoli já chci, je stupidní! Ve všem se mi podřizuje. On je moje sláva, je ochotný pro mne udělat všechno. Slouží mi,“ tvrdí podle organizace Satan. „Papež zemře při pádu,“ předpovídá prý také. A nahradit by ho prý měl právě Dias! Žádný div, že se to Vatikánu vůbec nelíbí...

Církvi se nelíbilo ani vystoupení téhle holčičky. V kostele přiznala, že je lesbička, a chtěla se s lidmi podělit o svou upřímnou zpověď. Kněží ale její slova ostře utnuli!

Video
délka: 02:06
1080p 720p 360p

Dívka (12) v kostele přiznala, že je lesbička! Kněží její proslov utnuli. YouTube

Fotogalerie
9 fotografií