Tetovaní několika růží nevypadlo zpola tak děsivě jako to, co má po „alternativním“ způsobu odstranění tetování na hrudi teď. Pasuda se rozhodla pro techniku, která by měla fungovat tak, že pigmentové barvy tetování prosáknou na povrch kůže a dají se pak sloupnout.

Technika s názvem Rejuvi byla vynalezena v roce 1988 a substance je do tetovaní vpravena malou tetovací jehlou. Tetování by mělo zmizet po třech čtyřech sezeních, ale už po prvním dívka viděla, že takhle to fungovat nebude.

„Ihned po začátku léčby mě tetování začalo svědit a bolet. Kůže se loupala dlouho a bolelo to tak, že jsem bolestí plakala, nemohla jsem v noci ani spát,“ popisuje zažité hrůzy. S „léčbou“ začala 4. února a o 10 dní později jí kůže začala hnisat a celá se pomalu odlupovala. 2. března se jí celé tetování odlouplo i se spodními vrstvami kůže a zanechalo ošklivou bolavou ránu. Poslední fotografie je z prvního týdne v květnu, na které je stále vidět velká růžová jizva, která vypadá hůř než samotné tetování.

„Sdílela jsem všechny ty fotky, abych tak varovala ostatní, aby byli opatrnější. Laser stojí spoustu peněz, ale přála bych si rozhodnout se raději pro něj. Svědění a bolest byly nesnesitelné,“ přiznává dívka.

Alergická reakce na tetování černou henou:

 

Video
délka: 00:11
480p 360p 240p

Prudká reakce na tetování černou henou Youtube/Supermámy