Policie měla co do činění s nezodpovědnými rodiči hned dvakrát za den. Nejprve na pár narazila v parku, kde se u jejich stolu nacházelo několik lahví alkoholu. Osmaadvacetiletá matka malého chlapečka v kočárku se válela v hlíně a hned na první pohled bylo jasné, že je opilá. Policisté ji proto probrali a odvedli i s partnerem na policejní stanici, odkud byli rodiče později s varováním propuštěni.

Jen pouhou hodinu poté však policisté obdrželi hovor od vyděšených kolemjdoucích, kteří nahlásili opilé rodiče s dítětem. Když strážnici přijeli na místo, zjistili, že se jedná o stejný pár. Matka i otec byli opět zpití pod obraz. Jejich malý chlapeček mezitím vylezl z kočárku a lezl po botě svého otce, který nevěděl o okolním světě.

Video
délka: 00:39
720p 480p 360p 240p

Policie zachránila batole: Rodiče byli namol. 

Strážník, který celou situaci natočil, samozřejmě dítě ihned uložil zpět do kočárku. Dvojici opět odvezl na stanici. Tentokrát však nezůstalo pouze u varování. Rodiče, jejichž jména nebyla uvedena, jsou nyní obviněni ze zanedbání péče a syn jim byl odebrán sociální službou. 

Fotogalerie
5 fotografií