Kotlebovci si připomněli popravu „mučedníka“ Tisa: Za všechno prý mohou Češi

Autor: TV JOJ,mav - 
19. 4. 2017
19:05

Zhruba tři desítky lidí si v úterý v Bratislavě připomněly 70 let od popravy prezidenta fašistického Slovenského štátu Jozefa Tisa. Shromáždění proběhlo u zdi Justičního paláce, kde byla 18. dubna 1947 poprava vykonána.

K hrobu Jozefa Tisa dorazili po poledni poslanci extrémně pravicové Lidové strany Naše Slovensko Mariana Kotleby. Poslankyně strany Natália Grausová označila Tisa za mučedníka slovenského národa. Podle ní byl popraven soudní vraždou na základě nespravedlivého rozhodnutí retribučního soudu.

Video Kotlebovci si připomněli 70. výročí popravy Tisa: Jeho popravu prý nařídili Češi 
480p 360p 240p

Někteří účastníci vzpomínky tvrdili, že popravu nařídili Češi. „Tiso nebyl na žádném seznamu válečných zločinců. Potřebovali se ho prostě zbavit,“ řekl jeden z účastníků vzpomínkové akce.

Doporučujeme
ignotus ( 19. dubna 2017 21:14 )

Babišovi voliči jsou většinou čoboli kteří k nám nalezli jako vši do kožichu,pátá kolona. Mezi nimi je pár spoluobčanů postižených koblihovou mozkovou mrtvicí.Kalousek je jediná účinná chemoterapie na rakovinu Bureše.Doufám že na podzim slovenský fízl skončí, jinak nám naši potomci děkovat nebudou.

martinmr ( 19. dubna 2017 20:41 )

 Maďar oplodnil gumovou opicu a kopl ju přes dunaj a tak se zrodil slovák. Slováci neumí dělat, lžou, kradou a jsou to namistrovaní blbečci. Nechápu proč je do Čr někdo pouští. Jednoho vyčuranýho koblížkáře a je podobnej gumové opici, tady máme. Slováci jsou nemlich to stejný jako romové z cejlu a podobně. Slováci jsou másla, mají teplou mluvu.....po čobolákovi kam vstoupí, ani tráva růst nebude.

ov21 ( 19. dubna 2017 19:53 )

jiste, hlavne Gusta Husak byl cech jako poleno, at uz si konecne uvedomi ze kdyby tohohle nebylo skoncili by jako ruska gubernie, SNP byla jedina cesta z toho kam je Tiso dostal

zdenekk ( 19. dubna 2017 19:21 )

Tak proto nám sem čoboli poslali Bureše, já myslel že Andrej Čáp Ojebávač byla pomsta za rozdělení republiky ale je to zřejmě odplata za Tisa.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa