Lupiče na útěku zastavil plot: Muž visel se staženými kalhotami hlavou dolů až do příjezdu policie

Autor: els - 
26. 3. 2017
22:37

Nepředstavitelnou smůlu měl zloděj, který se pokusil vykrást školu. Byl však zpozorován, a tak se dal na útěk. Plandavé kalhoty se mu však zachytily na plotě a on skončil v nelichotivé poloze, ve které ho vyfotil náhodný kolemjdoucí.

Neslavně pro lupiče dopadl pokus o vloupání do Milesské základní školy v Tusconu v americkém státě Arizona. Muž se chtěl nenápadně proplížit do jedné z tříd a tam něco odcizit.

Po cestě ke škole byl však zpozorován, a tak se bral k útěku. Chtěl svižným skokem překonat plot, což by se mu asi i povedlo, kdyby neměl plandavé kalhoty. Ty mu jeho únik zmařily, protože se jimi zachytil o vrcholek plotu.

Pak už následoval jen pád a ponižující poloha, ze které se lupič nedokázal vymanit. V tu chvíli ho spatřil náhodný kolemjdoucí Jesse Sensibar, který si komickou scénu okamžitě vyfotil a s fotkou se pochlubil na sociální síti.

„Chtěl jsem mu jít pomoct a sundat ho z toho plotu, ale ve chvíli, kdy jsem se blížil, přijela dvě policejní auta,“ svěřil se Jesse.

„Nevím, jaký byl jeho příběh, ale hádám, že ne moc dobrý, protože když jsem se o patnáct minut později vracel stejnou cestou domů, seděl spoutaný na zadním sedadle policejního auta. Culil se do kamery,“ dodal. Škola ani policie se k úsměvnému případu nevyjádřily.

Podívejte se na dalšího zloděje-nešiku, který se nechal při krádeži nahrát na kameru:

Video Neschopný zloděj se snažil vykrást dům na Zličíně. Nepovedlo se mu to a ještě se nechal nahrát kamerou. - Policie ČR
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
salto ( 27. března 2017 15:43 )

zdenekk???

starypes ( 27. března 2017 07:58 )

Tak jak měl ty gatě dolů, či spíše nahoru, měli mu dát gumoléčbu na holou, aby tu zlodějnu z něho vyprášili.

rada42 ( 27. března 2017 06:11 )

Z výchovného hlediska , nechat viset dalších 24 hodin...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa