Soud v Rakousku potrestal muže, jenž pouštěl draka se svastikou

Autor: ČTK - 
9. 3. 2017
19:00

Rakouský soud dnes podle agentury AP poslal na dva roky do vězení muže, který pouštěl draka s namalovaným hákovým křížem. Porušil tím protinacistické zákony.

Nyní dvaadvacetiletý muž byl obviněn loni poté, co pouštěl draka se svastikou v centru Salzburku. Když byl kvůli tomu ve vyšetřovací vazbě, popsal zdi cely nacistickými slogany.

Už dříve navíc strávil dva měsíce ve vězení za porušení protinacistických zákonů, které zakazují oslavování Hitlerovy éry, uzavírá AP.

Podívejte se na jiné projevy nacismu:

Video Mexické roztleskávačky předvedly nacistické vystoupení. - Reprofoto youtube.com
360p 240p

Mexické roztleskávačky předvedly nacistické vystoupení.

Video Nacistický lágr Richard: Kdo nemohl pracovat v podzemí, zemřel! - Blesk.cz, Město Litoměřice

Nacistický lágr Richard: Kdo nemohl pracovat v podzemí, zemřel! Druhou světovou válku je stále nutné si připomínat.

Doporučujeme
zaharvi ( 27. dubna 2017 15:33 )

ty pi čo.mlady nepatří nikam.to ti zkurvení židáci patří tam kde byli.oplotit lom,ručně těžit kámen,žrádlo pro prasata jednou týdně.místo koní či krav tahat pluh při orbě,to je to,co jim patří.bez prostoru na normální život. pro římsko-katolické pedofily platí totéž

bagdadi ( 27. dubna 2017 15:27 )

mán kásnou sbírku těchto symbolu.za vlády dolfy nebylo vše špatné.

bagdadi ( 9. března 2017 23:33 )

nesmyslný trest za nic.je paráda co udělal.není nic špatného,mít nějakou památku od ss nebo vermachtu.to jen debilní socdemokraté zakazují mluvit jinak,než politickékreatury.vlajka krásná,kluk má vkus poprdění češi. daleko větší počty mrtvých má na svědomí římsko-katolická církev.tento zločinecký spolek nikdo nezakáže.nebylo vše špatné.mohlo být méně zablešených židáku.

pumrkanec ( 9. března 2017 22:14 )

Mladej nepatří ani do basy ani do blázince. 1.Svoboda projevu musí být absolutní. I v USA si může člověk hajlovat a lítat v SS uniformě, popírat cokoli a nic se mu nestane. A to tam má židovská lobby velmi silnou pozici. 2.Rakušáci a Němci jsou trapní-obzvlášť teď kdy tam mají mraky slimáků jejichž islám je snad ještě větší sfinstvo než fašismus. Mezi komunismem u nás a dnešní dobou už opět není žádný rozdíl. Zavírat lidi za jejich projevy ať už jde o bláboly nebo ne, svědčí pouze o zoufalosti systému. A to dnes hrozí basa i Slovence co si dovolila zneuctít korán- muslimský mein kampf

308win ( 9. března 2017 20:46 )

No jo ale mají dostatečně volné kapacity? Protože podobné rysy má i jejich nové státní Náboženství

Zobrazit celou diskusi
Další videa