Gang vyjídačů děsí restaurace: Přes sto lidí chodí hodovat a pak utíká bez placení

Autor: ČTK,ula - 
7. 3. 2017
07:28

Španělská policie pátrá po skupině lidí, která minulý týden projedla tisíce eur v jedné z restaurací na severozápadě země a prchla bez placení. Policisté prověřují podezření, že stejná banda „vyjídačů“ udeřila již na několika místech.

Skupina více než sta lidí používá podle majitelů restaurací stejný postup. Nejprve si objednají hromadnou večeři a zaplatí zálohu. Pak snědí, co jim číšníci přinesou, a v jednu chvíli všichni prchnou.

Nejdřív křtiny, pak svatba

„Stalo se to během minuty. Bylo to naplánované a byl to davový úprk,“ řekl stanici BBC majitel restaurace ve městečku Bembibre v oblasti Kastilie a León Antonio Rodríguez. Jeho podnik vyčíslil škodu za večeři vydávanou za oslavu křtin na zhruba 2000 eur (54 000 korun).

Mnohem dráž přišla podobná návštěva o několik dní dříve podnik v sotva deset kilometrů vzdálené Ponferradě. Podle majitelky skupina tvrdila, že oslavuje svatbu, zaplatila tisícieurovou zálohu, ale projedla a propila desetinásobek. Pak během chvíle zmizela, aniž měli číšníci šanci kasírovat.

Majitelé obou podniků tvrdí, že na fotografiích poznali tytéž lidi. Policie podle španělských médií již identifikovala vůdce skupiny a pátrá po nich.

Doporučujeme
honzazchaIoupky ( 7. března 2017 18:33 )

 jedná se o partyzánský oddíl zdenekk-nformatik

drakulina ( 7. března 2017 15:11 )

Jo, černej déžo, má taky hlad, jenom zapomíná platit...

alenakavrisidivu ( 7. března 2017 13:39 )

jejich jméno se tady nesmí vyslovit

putnam ( 7. března 2017 12:00 )

Smradlaví rumunští cikáni v čele se zdenkkem

pp10 ( 7. března 2017 11:52 )

 A proc nereknou v Cr zpravu celou, tak, jak je prezentovana ve Spanelsku nejen v tisku, ale i v TV novinach, ze se jedna o rumunske cikany.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa