Muž si během sexu sundal kondom bez vědomí partnerky. Znásilnění, zhodnotil soud

Autor: bk - 
11. 1. 2017
17:15

Sedmačtyřicetiletý Francouz byl ve Švýcarsku odsouzen poté, co si během pohlavního styku sundal prezervativ. Jeho partnerka to však nevěděla a muže později zažalovala. Soud celý případ vyhodnotil jako znásilnění, informovala švýcarská mutace serveru Local.

Muž a žena se seznámili prostřednictvím oblíbené seznamovací aplikace Tinder. Oba si zřejmě padli do oka a na druhé schůzce došlo k pohlavnímu styku.

V průběhu sexu si ovšem muž sundal prezervativ, což Švýcarka zjistila až následně. Proto se rozhodla, že muže zažaluje. Pokud by prý věděla, že jde o nechráněný pohlavní styk, odmítla by ho.

Soud se přiklonil na její stranu a v rozsudku uvedl, že o znásilnění jde pokaždé, když muž prezervativ nepoužije, ale jeho partner předpokládá, že tak učiní. Muži uložil dvanáctiměsíční podmínku. Rozsudek však není pravomocný a obě strany se stále můžou odvolat.

Doporučujeme
opencard ( 31. ledna 2017 08:52 )

TOHLE VAS PROBUDÍ!!!!Ukazka jak se chovají černy tlamy v civilizaci..tohle chceme??? https://t.co/olAQKicB47

Mooni ( 13. ledna 2017 20:56 )

 To je vtip ! Venku vas nekdo prepadne a bude mit kondom tak to vlastne neni znasilneni ...boze to snad ne

starypes ( 12. ledna 2017 10:47 )

Francouz, který jako kavalír sundal klobouček z hlavičky svého Kašpárka, který se chtěl intimně seznámit s o pičkou švýcarské prostitutky, má být za toto galantní gesto ve Švýcarsku odsouzen? No, to je tedy demokracie, fujtajbl.

VincenzoMakaluzo ( 12. ledna 2017 10:31 )

 Ajť dou do pr*dele,gdyš zjystil,že má defekt,tak musel šáhnout pro rezervu,ny?Gdyš něgdo pýchne u auta gumu,tak taki nejede dál po prázdný.

opencard ( 12. ledna 2017 08:25 )

Ta 15ti leta bestie co takto bestialne zavrazdila tu Katie byla asi na 99% nejaka islamska stetka. Jedinym moznym trestem je tu bestii svlecenou do naha nekolik tydny verejne lyncovat, potom vyuzit na pokusy a po te ji co nejbolestivejsim zpusobem "demontovat" na "nahradni dily". Zadne slitovani s tim vrazednym Allahovym odpadem!!! Strilet ten ksindl na potkani !!! Gnadeloss !!! Byt na miste otce te Katie, tak by minimalne nekolik kusu toho Allahova vrazedneho odpadu zdechlo !!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa