Muž si během sexu sundal kondom bez vědomí partnerky. Znásilnění, zhodnotil soud

Autor: bk - 
11. 1. 2017
17:15

Sedmačtyřicetiletý Francouz byl ve Švýcarsku odsouzen poté, co si během pohlavního styku sundal prezervativ. Jeho partnerka to však nevěděla a muže později zažalovala. Soud celý případ vyhodnotil jako znásilnění, informovala švýcarská mutace serveru Local.

Muž a žena se seznámili prostřednictvím oblíbené seznamovací aplikace Tinder. Oba si zřejmě padli do oka a na druhé schůzce došlo k pohlavnímu styku.

V průběhu sexu si ovšem muž sundal prezervativ, což Švýcarka zjistila až následně. Proto se rozhodla, že muže zažaluje. Pokud by prý věděla, že jde o nechráněný pohlavní styk, odmítla by ho.

Soud se přiklonil na její stranu a v rozsudku uvedl, že o znásilnění jde pokaždé, když muž prezervativ nepoužije, ale jeho partner předpokládá, že tak učiní. Muži uložil dvanáctiměsíční podmínku. Rozsudek však není pravomocný a obě strany se stále můžou odvolat.

Doporučujeme
opencard ( 31. ledna 2017 08:52 )

TOHLE VAS PROBUDÍ!!!!Ukazka jak se chovají černy tlamy v civilizaci..tohle chceme??? https://t.co/olAQKicB47

Mooni ( 13. ledna 2017 20:56 )

 To je vtip ! Venku vas nekdo prepadne a bude mit kondom tak to vlastne neni znasilneni ...boze to snad ne

starypes ( 12. ledna 2017 10:47 )

Francouz, který jako kavalír sundal klobouček z hlavičky svého Kašpárka, který se chtěl intimně seznámit s o pičkou švýcarské prostitutky, má být za toto galantní gesto ve Švýcarsku odsouzen? No, to je tedy demokracie, fujtajbl.

VincenzoMakaluzo ( 12. ledna 2017 10:35 )

Vona Hela,co bi ho tam fut ráda mjela.A co tvůj stárkí,jak mu to po novím jáhru bunzýruje?Kchundu je potřeba udržovat v provozním stavu,jynáč zarůstá kapradím a mechem.

VincenzoMakaluzo ( 12. ledna 2017 10:31 )

 Ajť dou do pr*dele,gdyš zjystil,že má defekt,tak musel šáhnout pro rezervu,ny?Gdyš něgdo pýchne u auta gumu,tak taki nejede dál po prázdný.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud