Ozbrojenec zaútočil na „pečovatelák“ pro mnichy, podřízl jeptišku a prchá

Autor: ČTK,mib - 
25. 11. 2016
06:34

Ozbrojenec v Montferrier-sur-Lez na jihu Francie ve čtvrtek pozdě večer vtrhl do domova pro seniory, kde bydlí řeholníci. Jeho obyvatele se bezpečnostním jednotkám podařilo evakuovat. Policisté podle agentury Reuters v areálu nalezli mrtvou ženu, údajně jeptišku, a po útočníkovi nadále pátrají. Motiv činu znám není.

„V této fázi nic nenasvědčuje tomu, že by to byl teroristický akt,“ citoval Reuters svůj zdroj. Jedinou zatím známou obětí je podle úřadů nejspíš jeptiška. Podle serveru Daily Mail jí útočník podříznul hrdlo, žena předtím kontaktovala policii.

„Bezpečnostní jednotky evakuovaly obyvatele, zhruba sedmdesát. Jsou v pořádku a v bezpečí,“ citoval Reuters neupřesněného místního představitele.

Maskovaný útočník, který je na útěku, byl podle informací listu Le Figaro vyzbrojen nožem a brokovnicí s krátkou hlavní. V pečovatelském domě, do kterého vnikl, žijí řeholníci. Domov pro seniory měl ostrahu, útočník ji spoutal.

Doporučujeme
repelos ( 25. listopadu 2016 10:47 )

V USA se naprostá většina černých neadaptovala za sto padesát let, někteří na to měli i víc. Mají svá ghetta, kde bych na základě osobních zkušeností vůbec nedoporučoval strkat nos. A ty čtvrtě jsou fakt veliké. A to tam nemají mešity, ale kostely a mluví všichni anglicky. Ačkoli dost černých to zvládlo, to procento je velmi malé. To,že si dělají alibi a do každého filmu nacpou negra,to je podlost a vějička na blbce. A tyhle černé tlamy se svými mešitami a naprostém odporu k práci se tu mají adaptovat v řádu měsíců? Zapomeňte na to. Nechte je se doma mlátit mezi sebou, jak jsou zvyklí.

repelos ( 25. listopadu 2016 10:31 )

Ta nejpodstatnější věta zní..kolik obyvatel Afriky a Asie migrujících do Evropy je pro vás,pro Merkelovou,Brusel,Sorose atd.,dost aby jste cítili ten slastný pocit nad dobře vykonanou prací? Mohou to být i třeba 3 miliardy,kdy řeknete STOP !!VÍC UŽ SE DO ISLÁMSKÉ EVROPY NEVEJDE? Na to STOP totiž nemáte žádnou páku dnes a zároveň pracujete na tom že zítra se vás většinová islámská populace Evropy už ani ptát nebude a smete vás z povrchu zemského jako příliš inteligentní moralisty,zbytečné kecaly a zbabělce bez vlastní hrdosti.

tarzanzroduopic ( 25. listopadu 2016 09:27 )

Tento Váš koment mi úplně rozjasnil chmurné myšlenky po přečtení tohoto článku. Myslím že máte pravdu a brzy se to stane, ale ještě hodně krve poteče, než se Evropa vzbudí. Ale pak se karta obrátí a bude se účtovat. Tímto jenom muslimové docílí, že je budou všichni nenávidět. A doufám, že potáhnou i tihle zrádní novináři co tutlají a bojí se napsat pravdu, pro to že všichni dobře víme, z jakých příčin byla zavražděna a co za etnikum to udělalo...

prycsnima ( 25. listopadu 2016 09:19 )

 Už aby tady bylo stěhování národů opačným směrem. Doufám že se dočkám toho až potáhnou zpátky k velbloudům a bez pardonu všichni,a politici co sem ten ksindl natahali s nima!

malinak ( 25. listopadu 2016 08:43 )

 Zadnej starch lidi. ....nebude to v casovem horizontu dlouho trvat, a frajeri budou litovat, ze vlezli do jamy lvove. Do te, kde se v dejinach odehravaly ty nejhorsi valky od nepameti. .....budou zdrhat zpatky, az se jim bude za ***ema prasit. ....samozrejmne jen ti Co budou stacit. ...zbytek Evropane zadupou do zeme

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud