Dívenka (†4) zemřela na rakovinu. Omlouvám se ti, že jsem tě neuchránil, vzkazuje táta do nebe

Autor: shp - 
21. 11. 2016
17:52

Boj malinké a statečné Jessicy Whelan (†4) s rakovinou je už u konce. Dívenka, jejíž osud sledoval celý svět, zákeřné nemoci podlehla. Tatínek, který sdílel dojemné i děsivé fotky z její prohrané bitvy, jí do nebe poslal srdceryvný vzkaz. Omluvil se jí za to, že ji nedokázal ochránit.

Dívence z Oswaldtwistlu v hrabství Lancashire byl diagnostikován zhoubný nádor čtvrtého stupně loni v září. Začal drsný boj se zákeřnou chorobou. Malá holčička trpěla při chemoterapiích a její otec Andy se rozhodl, že si její bolest zdokumentuje, aby světu ukázal, jak nelítostná rakovina u dětí je.

Snímky Jessicy obletěly celý svět a lidé byli zděšeni, co rakovina s roztomilou holčičkou dělá. V neděli bohužel malý andílek svůj boj prohrál. Tatínek se rozhodl, že mu do nebe pošle dojemný vzkaz. Ten zveřejnil na sociální síti a dojal tím desítky tisíc lidí.

Nejsem připravený nechat tě jít, Jessico, má malá princezno. Jsi ta nejúžasnější, nejsilnější a nejstatečnější malá dívenka a já jsem požehnán, že jsem tvůj tatínek,“ napsal na Facebook. Z každého slova, které napsal, je cítit neskutečný smutek.

Pouto, které sdílíme, je skutečně úžasné. Vždycky si byla a vždycky budeš tatínkovou holčičkou, kterou uklidní objetí. Omlouvám se, že jsem tě nedokázal ochránit před tímto zlým světem. Je mi líto, že jsi musela trpět tak, jak jsi trpěla,“ pokračuje ztrápený Andy.

„Chybíš mi tak moc, holčičko. Chybí mi tvůj hlas, chybí mi tvůj úsměv, chybí mi tvé objetí kolem krku, když jsme se mazlili. Chybí mi, když jsi mi spontánně řekla: Tati, miluji tě,“ dodal. Jessica pro něj byla vším. Andy však docílil svého. Celý svět nyní ví o rakovině dětí mnohem víc.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tvojesvedomie ( 21. listopadu 2016 19:00 )

nadávaš niekomu, kto podľa teba neexistuje...aj to o niečom svedčí

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa