Ze zmizení Maddie je nechutná atrakce pro turisty: Vezmou vás do pokoje, odkud byla unesena

Autor: rc - 
2. 10. 2016
17:06

Maddie jako turistická atrakce! Zvrhlou prohlídku mohou absolvovat turisté v portugalském městečku Algarve. Místní tam vozí turisty po místech, kde pobývala záhadně zmizelá holčička se svými rodiči. Obyvatelé přímořského městečka jsou novou turistickou atrakcí znechuceni. U turistů má však úspěch.

V roce 2007 odjela malá Madeleine McCann se svými rodiči a sourozenci do slunného Portugalska. Jednoho večera rodiče Kate a Gerry McCannovi uložili své tři ratolesti do postelí a šli povečeřet do nedaleké restaurace se svými přáteli. Když se vrátili zpět, jejich dcera Maddie tam nebyla.

V tu chvíli se začal psát nejzapeklitější případ, který stále není vyřešen. Policie rozjela obrovské pátrání, ale po malé Maddie ani stopy! Po roztomilé dívence, které by letos bylo třináct let, nejprve pátrala portugalská policie, později byli do pátrání zapojeni i elitní britští detektivové. Bývalý britský premiér David Cameron dokonce zahájil operaci Grange, která stála přes 12 milionů liber (v přepočtu přes 382 milionů dolarů). Po Maddie pátral celý svět, ovšem nikdo nebyl schopen objasnit, co se onoho večera v Portugalsku stalo.

Není tedy divu, že turisté, kteří přijedou do městečka Algarve, se ptají po místech spojených s Maddie. Místní člověk, který si nepřeje být jmenován, bere turisty do míst, kde Madeleine před svým záhadným zmizením pobývala.

Největší atrakcí je samozřejmě samotný apartmán Praia Da Luz, kde byla rodina ubytována. Další zastávkou je samozřejmě restaurace, kde McCannovi večeřeli. Turisté však během cesty mohou vidět i ulici, kde rodinná přítelkyně údajně viděla muže, který »nese dítě.« Turisté jsou dokonce zavezeni až ke kostelu Our Lady of the Light. Svaté místo policie prohlížela na základě informace, že Madeleinino tělo může být uloženo v jedné z rakví.

Britové, kteří se do tamních končin přestěhovali, jsou prohlídkou naprosto znechuceni. „To je naprosto nemístné. Zmizení malé holčičky by nemělo být používáno jako atrakce,“ řekl jeden z obyvatel. „Průvodce je Maddie naprosto posedlý. Napsal o tom případu snad tisíc slov a podrobně studoval mapy, fotografie a policejní složky,“ řekl další Brit žijící v Algarve DailyMailu.

 

Doporučujeme
carmin ( 2. října 2016 19:43 )

 pedofilie je běžná u mocipánů kapitalistů , kryjí je teroristické tajné služby ,které vraždí svědky únosů dětí bohatými vrahy pravicová pedofilní vláda Tchatcherové unášela ,zabíjela a znásilňovala děti ,MI6 tajné služby je kryly a vraždily svědky ,tak se žilo na západě v demokracii http://www.novinky.cz/zahranicni/376815-do-site-prominentu-pedofilu-pry-patril-i-britsky-expremier .html britský expremiér z let 1970-74 Edward Heath. Politik, který v letech 1965-75 předsedal Konzervativní straně a jejž překvapivě nahradila mladá Margaret Thatcherová ,konzervativní ministr vnitra Leon Brittan,Peter Morrison, parlamentní tajemník Thatcherové a konzervativní exposlanec a náměstek William van Straubenzee. Seznam smrti Hillary Clintonové: Příběhy 81 mrtvol lemujících její cestu vzhůru. Utajená poprava u Bílého domu jako špička ledovce. http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2602-seznam-smrti-hillary-clintonove-pribeh y-81-mrtvol-lemujicich-jeji-cestu-vzhuru-utajena-poprava-u-bileho-domu-jako-spicka-ledovce-ukradla-o bet-tajne-dokumenty-pro-wikileaks-ma-hillary-smlouvu-s-dablem.htm Operace Gladio: Tajný projekt CIA a NATO je už veřejným tajemstvím. Operace pod falešnou vlajkou jsou řízeny ze zámoří. Je také současný teror v Evropě dílem tajné armády NATO? http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2606-operace-gladio-tajny-projekt-cia-a-nato-je-uz- verejnym-tajemstvim-operace-pod-falesnou-vlajkou-jsou-rizeny-ze-zamori-je-take-soucasny-teror-v-evro pe-dilem-tajne-armady-nato-merkelova-nam-to-nerekne.htm 2.srpna 1980 Gladio teroristi USA odpálili bombu na Boloňském nádraží ,výsledek 85 mrtvých 200 zraněných civilistů ,ano přesně tohle spáchala demokratická vláda USA a NATO http://www.globalresearch.ca/operation-gladio-cia-network-of-stay-behind-secret-armies/9556 italský soud odhalil ,teroristickou organizaci USA --------------------------------------------------------------------------------------------------- proč hitlermedia mlčí k

petrmetr ( 2. října 2016 17:11 )

p e d o f i l n i rodice chteji vydělat ještě vic!!!!!!!!!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa