Rodiče se zfetovali a omdleli! V autě s nimi seděla 5měsíční holčička

Autor: rc - 
2. 10. 2016
05:29

Matka se zfetovala před očima malé dcerky! Australská policie našla ženu (34) s jejím partnerem (24) v bezvědomí v autě plném drog. Na zadním sedadle seděla pětiměsíční holčička.

Těsně před polednem ve středu se australským policistům naskytl otřesný pohled. Na předměstí Sydney našli ve voze v bezvědomí pár, který omdlel poté, co požil drogy. V autě s nimi byla i pětiměsíční holčička.

Ve voze strážci zákona našli marihuanu a náčiní na přípravu drog. Muž a žena byli obviněni z držení nelegálních látek a zanedbání dítěte. Holčička jim byla odebrána a pár se podle DailyMailu bude zpovídat u soudu koncem října.

Tento případ není ojedinělý. Podobný se stal ve Spojených státech v Ohiu. Před třemi týdny policie zveřejnila šokující fotografie, na nichž je pár, který omdlel ve voze poté, co požil heroin. Na zadním sedadle strážci zákona našli malého chlapce.

Doporučujeme
j_dc_cv ( 2. října 2016 08:12 )

To si to vy trapáci nemůžete po sobě přečíst? Už v titulku máte odmleli místo odmleli. V titulku máte že dítěti bylo 15 měsíců. V článku máte 5. Ale zase je dobrý, že u nás může psát do novin každej trotl co dochodil základní školu.

lesni.vila.samecek ( 2. října 2016 08:10 )

 Jj, odmleli. Zp#caniny debilní redaktorský se sjeli perníkem.

maledivy2016 ( 2. října 2016 07:55 )

Každou fetku, alkoholika a kuřáky by měli popravit a vhodit do sopky!

petrmetr ( 2. října 2016 06:49 )

sebranka

paganini ( 2. října 2016 05:44 )

Že rodiče odmleli by ani tak nevadilo. Horší by bylo, kdyby omdleli! Ten titulkář by si měl tiše nafackovat nebo také odemlít, tj. uvolnit místo někomu gramotnějšímu!

Zobrazit celou diskusi
Další videa