To je tvář teroristy, který chtěl zabíjet na Manhattanu. Bombou zranil 29 lidí | Blesk.cz

To je tvář teroristy, který chtěl zabíjet na Manhattanu. Bombou zranil 29 lidí

Autor: shp - 
19. 9. 2016
14:10

To je on – terorista, který chtěl zabíjet na Manhattanu. FBI zveřejnila identitu muže, kterého spojuje s bombovým útokem, při němž bylo v newyorské čtvrti zraněno 29 lidí. Jmenuje se Ahmad Khan Rahami (28) a momentálně jde o jednoho z nejhledanějších mužů v USA.

Ahmad Khan Rahami pochází původem z Afghánistánu, ale jde o naturalizovaného Američana žijícího v New Jersey. Podle FBI je mužem, který nastražil na Manhattanu bombu v koši, která po výbuchu zranila téměř tři desítky lidí.

Rahami je hledán pro vyslechnutí o událostech spojených s explozí, která se odehrála 17. září 2016, přibližně v 8:30 večer na adrese 135 West 23rd Street, New York, New York,“ prohlásili vyšetřovatelé.

Z Rahamiho se tak stal rázem jeden z nejhledanějších mužů Spojených států. Všechny zpravodajské jednotky mu jdou v zemi po krku. FBI však požádala o pomoc i veřejnost, kdyby někdo Rahamiho identifikoval.

Policisté mezitím prohledali byt v New Jersey, který se nachází poblíž vlakové stanice, kde bylo v pondělí nalezeno dalších pět výbušných zařízení. Ty byly později kontrolovaně odpáleny pyrotechniky dálkově ovládaným robotem. Spojitost s útokem v New Yorku je zřejmá.

FBI a policisté hledají Rahamiho kvůli tomu, že záznamy z kamer na Manhattanu ukázaly, že se pohyboval v blízkosti výbuchu. Vše nasvědčuje tomu, že to je právě on, kdo chtěl zabíjet nevinné.

Doporučujeme
vog.ht ( 19. září 2016 18:17 )

Zkurvenej smradlavej čmoud....prostě muslim

modern ( 19. září 2016 17:00 )

Největší legrace na tom celém je přístup médií. Oficiálně to nebylo osznačeno jako teroristický útok ISIS, tak se to médii jen tak skoro nenápadně mihlo jako zpráva jednoho dne. Být to oficiálně ISIS teror (což asi opravdu byl), jsou toho plné noviny na týden dopředu + mraky truchlivých fotek a záplavy kytic ... naše západní (ano, patříme k západním zemím, ať chcete nebo ne) společnost je sakra pokrytecká. Teď by mě jen zajímalo, kdyby se našel někdo, kdo by to schvaloval, zda by se na něj vztahoval paragraf za podporu terorismu a nebo ne, když to dle médií tedy ten teroristický útok ani nebyl (tedy ještě včera to tak bylo psáno) ...

marlen52 ( 19. září 2016 16:48 )

 jak jsem nemusela prezidenta Zemana tak plně stojím za jeho názorem na migranty

marlen52 ( 19. září 2016 16:24 )

 a další parch ant na obzoru a Merkelová pořád bude kecat že jim musíme pomoci.vykopat je všechny a nebo zakopat to by bylo ještě lepší

ov21 ( 19. září 2016 15:50 )

tady uz byl, studoval tu stredni teroristicke uciliste, vzali ho bez prijimacek, protoze mel dokonceny vsechny 2 tridy zakladni skoly

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa