Milenec orlandského střelce promluvil: Rád se mazlil, vraždil kvůli HIV

Autor: lm - 
22. 6. 2016
15:50

Byl střelec z Orlanda gay? V americké televizi Univision vystoupil muž, který tvrdí, že byl milencem Omara Mateena (†29). Pod falešným jménem Miguel a s celoobličejovou maskou povyprávěl, jak jejich vztah vypadal. Podle něj Mateen vraždil ze msty.

Hispánec, který v americké televizi vystoupil pod jménem 'Miguel' a s maskou na obličeji, tvrdí, že udržoval s Omarem Mateenem milenecký vztah. Poznali se prý díky aplikaci pro homosexuály a stali se „přáteli s výhodami“. Miguel Omara popsal jako zmateného gaye, který hodně pil alkohol a přitahovali ho muži z Latinské Ameriky, ale cítil se jimi odmítaný.

Miguel a Mateen se spolu prý sešli asi dvacetkrát a Mateen byl podle milence „roztomilý a sladký“ a po intimní chvilce se „rád mazlil a miloval být objímán“. Televize Univision si Miguelovo tvrzení ověřovala a v hotelu, kde měl pár pobývat, jim potvrdili, že Mateen zde v loňském roce pobýval celkem 63krát! Nahrávky z bezpečnostních kamer z hotelu si vyžádala už i FBI.

Při jedné z intimních chvilek si Miguel chtěl udělat selfie a Mateen se rozčílil. Pak mu přiznal, že je ženatý a má dítě. Jeho manželka ale prý o jeho orientaci věděla. Během jejich sešlostí Mateen prý často hovořil o islámu. Popisoval ho jako „nádherné náboženství, kde jsou všichni vítáni - gayové, transsexuálové, bisexuálové, heterosexuálové, prostě všichni.“

Miguel zpozoroval, že Mateen v poslední době opovrhoval homosexuály z Portorika. Mateen mu prý přiznal, že měl sex s dvěma muži najednou a později zjistil, že jeden z nich, Portoričan, měl HIV. „Nesnášel gaye z Portorika za všechny špatné věci, které mu provedli. V klubu Pulse se cítil zneužívaný a odmítnutý. Chodil tam často, protože se mu líbili muži z Latinské Ameriky kvůli jejich tmavé kůži,“ uvedl Miguel.

Mateen se po sexu s dvěma muži nechal testovat, ale i když byly výsledky negativní, měl strach, že testy nebyly přesné. Prý chtěl, aby „za to zaplatili“. „Chtěl jsem vyjít s pravdou na povrch, protože to nebyl terorismus. Podle mě to udělal ze msty,“ vysvětlil Miguel.

Omar Mateen 12. června vtrhl do orlandského gay klubu Pulse s poloautomatickou puškou a začal pálit do návštěvníků. Zabil 49 lidí a 53 dalších zranil. K činu se přihlásil Islámský stát, ale podle FBI nejsou žádné stopy, že by Mateen s nimi byl v kontaktu.

Doporučujeme
petrmetr ( 23. června 2016 07:04 )

kramnovra by mel sedet v Usa v base ten z-,.-m-- r--t

y1xcvbnm ( 22. června 2016 18:04 )

že je to na nich tak vidět že jsou jiní, že??

tomik007 ( 22. června 2016 18:04 )

Takze zlocin ze zarlivosti

petrmetr ( 22. června 2016 17:18 )

kh ----urfy jedny bu--se ransky

Zobrazit celou diskusi
Další videa