Tajemství z basy: Spoluvězenkyně drasticky změnily miliardářskou dcerku Rezešovou

Autor: shp - 
4. 5. 2016
15:15

Opilá na dálnici způsobila autonehodu, při které zabila čtyři lidi. Dědička miliardového impéria Eva Varholíková-Rezešová (37) za to skončila v maďarské base na 9 let. Zpočátku měla stále hvězdné manýry, ale ty ji brzy přešly. Prozradila to její spoluvězeňkyně, která se už z vězení dostala.

Nad ostatními vězenkyněmi nejdříve Rezešová ohrnovala nos. To se jí ale nevyplatilo. „Ještě na začátku používala drahou kosmetiku, například luxusní krém na tvář. Kvůli těmto věcem měla více konfliktů,“ prozradila propuštěná kriminálnice, která ještě donedávna vídala dědičku miliardového impéria dennodenně.

Vše se ale po pár měsících za mřížemi změnilo. „Přizpůsobila se a děvčata si ji oblíbila,“ vypověděla žena, která Rezešovou naučila maďarsky. „Umí už plynule maďarsky, ale má ještě trochu přízvuk. Ale úplně bez problémů by se sama mohla obhajovat u soudu,“ dodala.

Vězeňskému režimu se zhýralá zbohatlice naplno podřídila. „Vstává ráno o šesté a pracuje jako šička. Má za to plat. Nechce, aby jí do basy nosili drahé dárky,“ dodala propuštěná s tím, že měla na mysli matku Rezešové i její dvě dcery, které ji chodí navštěvovat.

Pobyt za mřížemi se samozřejmě podepsal i na jejím vzhledu. „Přibrala pár kil, ale stále je hubená. Vlasy nemá blond, ale světlohnědé. Snaží se chovat nenápadně. Každý ji oslovuje Évi a je jen jednou z vězenkyň, uzavřela někdejší spoluvězeňkyně Rezešové.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
bizon_pepa ( 4. května 2016 17:40 )

Jasný, že se musela podřídit. Ty primitivní cikánky nejspíš neznaj ani niveu.

pomoooc-hori ( 4. května 2016 17:31 )

Přesně

vog.ht ( 4. května 2016 17:16 )

Tak tam kurvičku nechte co nejdýl, když jí to tak svědčí. Za ty čtyři životy by stejně i doživotí bylo málo!!

vog.ht ( 4. května 2016 17:12 )

Hezká taky ne

krtekub ( 4. května 2016 17:05 )

Nouze naučila Daliborku housti.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa