Sex přímo ve třídě? Malé děti, které nejsou ani v pubertě, šokovaly celý svět

Autor: rc - 
16. 4. 2016
10:28

Tanec plný sexuálního napětí, který předvádí malé děti, a ještě ve škole! Že to není možné? Ale ano, je. Video s řádícími dětmi, které se ve školních uniformách svíjí v rytmu twerkingu, nahrál na Facebook otec jednoho z kubánských tanečníků Jorge Luis Peréz a video se stalo rázem hitem. Avšak moc kladných ohlasů nezískalo...

Desetitisíce zhlédnutí a rozporuplné komentáře! Pozdvižení na oblíbené sociální síti způsobilo video, které tam nahrál Jorge Luis Peréz.

Ve videu se svíjí ani ne pubertální mládež v rytmu twerkingu. Děti ve školních uniformách pocházející z kubánského města Camaguey předvádí tanec plný sexuality, na který by si netroufli ani dospělí! Takže není divu, že se právě rodičům video moc nezamlouvá.

„Tak se zase vracíme k dělení se o ženy a prostituci, dokonce už v tomhle věku – wau! Kde jsou rodiče a ředitel školy, aby bránili běžné morální principy. Ta škola je odpad,“ napsal rozhořčený Ricardi Hernandez na Facebook.

„Je to hrozné, jako by měli sex přímo ve třídě. Může za to i doba, ve které žijeme,“ usoudila Isa Monzonová. Tak to vypadá, že na svíjející se žáky je pyšný pouze otec tančícího mladíka...

Doporučujeme
Anonymouss ( 25. listopadu 2016 22:39 )

 Dneska sa nikdo nestara o deti. Deti chodia von ale nevieme co tam robia. Teraz by mala byt demokracia proti detskemu sexu. Zablokujte vsetky stranky.

11karel11 ( 16. dubna 2016 21:17 )

Je to úpadek společnosti. Blíží se ke zvěři. A bude to ještě horší.

11karel11 ( 16. dubna 2016 21:14 )

PROČ V ŠOKU? Děti vidí sex všude kolem, berou to jako normální už od mala. Tak co se divíte?

janka69 ( 16. dubna 2016 20:08 )

 spadla mi sánka kde je šťastné , bezstarostné detstvo ??? čomu to učia tie mladé dievčatká ?? aby ich potom matky predávali ???? toto je moc !!!

borjar ( 16. dubna 2016 18:22 )

Soudruzi poslanci, okamžitě vymyslet zákon , který zakazuje dětem tančit . Dolní komora , horní komora .

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa