ISIS brutálně popravil špiony: Jednomu omotali výbušninu kolem krku

Autor: lm - 
17. 3. 2016
22:46

Islámský stát v Iráku popravil další zajatce a opět nešetřil brutalitou. Islamisté vzali životy šesti zajatcům obviněným ze špionáže. Jednomu z nich odpálili hlavu výbušninou.

ISIS zveřejnil nové video, ve kterém fanatici opět nešetří brutalitou. Islamisté poslali na smrt šest Iráčanů, které obvinili ze špionáže a předávání informací irácké vládě. K popravám došlo v městě Fallúdža, které ISIS ovládá od počátku roku 2014.

Jedním z popravených je údajně Mohamed Mahmoud Dayih, který pracoval jako úředník v místní nemocnici a podle islamistů posílal ministerstvu vnitra informace o raněných a mrtvých bojovnících Islámského státu. Fanatici mu za tuto zradu kolem krku omotali modrý drát s výbušninami, který mu při detonaci utrhl hlavu. 

Na jiných záběrech bojovníci ISIS popravili dva zajaté policisty, kteří se prý snažili z Fallúdži uprchnout a předat informace o islamistech irácké armádě. Bojovník Islámského státu jim za to hlavou prohnal kulku. Stejně tak skončili i další dva údajní špehové.

Posledním popraveným byl nejspíš rovněž místní policista, který podle ISIS předal ministerstvu vnitra informace o mudžahedínech (džihádistech). Islamisté mu za to uřízli nožem hlavu.

Město Fallúdža se nalézá asi 60 kilometrů od Bagdádu a poslední měsíc je zcela v obležení irácké armády. Podle vlády z něj už uteklo na 600 džihádistů a ve městě zůstává ještě asi 400 teroristů. Zveřejněná videa mají zřejmě ukázat, že islamisté mají pořád navrch i přesto, že v poslední době zaznamenávají na bojištích jednu porážku za druhou.

Doporučujeme
1912 ( 18. března 2016 18:15 )

kolik těch islamistyckých bestií tu běhá po EU???tisíce !!!

marlen52 ( 18. března 2016 15:34 )

 v evropě bych jim vařila jen samé vepřové a oni by se umodlili k smrti

marlen52 ( 18. března 2016 15:32 )

 na tohle nemám slov.a tohle zabere celou evropu.znají jen samé zabíjení.

fikusek11 ( 18. března 2016 15:18 )

Bleskovice. Ta je dobrá na pařezy.

sores ( 18. března 2016 10:18 )

 Jasné je že je to nejbrutálnější a nejhorší národ na planetě!Žádný jiný národ na světě tak rád nevraždí a neučí to i své malé děti jako muslimové. Neznají kulturu a zajímá je jen násilí a zabíjení. Jsou jako hyena mezi zvířaty. Ta je také nejhorší ve zvířecím světě.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa