Žena, které medvěd ukousl nos a uši: Revenant je blbost, DiCaprio vyvázl jen se škrábanci!

Autor: lm - 
9. 3. 2016
19:06

Američanku Allenu Hansen (64) napadl před osmi lety medvěd, když venčila své pejsky. Allena byla ráda, že vůbec přežila. Šelma jí utrhla nos a uši a žena musela podstoupit nespočet operací. Allena popsala, proč si o filmu REVENANT Zmrtvýchvstání myslí, že je to "směšná blbost".

Allenu Hansen napadl před osmi lety na jejím kalifornském ranči malý medvěd zrovna ve chvíli, kdy venčila své pejsky. Žena při útoku přišla o 14 zubů a medvěd jí ukousl nos a uši. Allena ale byla ráda, že útok asi sedmdesátikilového medvěda vůbec přežila. Trvalo to několik let rehabilitace a desítky operací, než se její život vrátil alespoň částečně do normálu.

Když se Američanka podívala na oscarový snímek REVENANT Zmrtvýchvstání, kde Leonardo DiCaprio odráží útok běsnící šelmy, cítila se spíše pobaveně, než aby prožívala muka s hlavním hrdinou. "Bylo to celé neskutečně směšné. Pokud se podíváte na moje fotky z pohotovosti, tak uvidíte, že Leo vyvázl jen se škrábanci. A když už jsme u toho, tak takhle velcí medvědi určitě nezemřou po třech bodných ranách do ramene loveckým nožíkem," prozradila Allena britskému serveru MailOnline.

Rančerku rovněž rozlítila scéna, ve které Leonardo DiCaprio sjede se svým koněm z útesu a přežije. "Vzhledem k tomu, že už jsem jednou či dvakrát ze srázu sjela, tak vám můžu povědět, že Leo opravdu na koni jezdit neumí. A appaloosy (plemeno koně, na kterém Leo jede) jsou mnohem chytřejší, než aby toto udělaly," dodala. 

Video Trailer k oscarovému filmu The Revenant. - youtube.com
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
petrmetr ( 3. dubna 2016 08:03 )

ještě že se psíkům nic nestalo asi zapáchala po krvi

petrmetr ( 3. dubna 2016 08:01 )

st.kozo***

ganzanie ( 10. března 2016 10:53 )

 prdlajz, má uraflej nos,je mi to šumárna a co má jako bejt kašlu na ní, tak dám muziku je vyladěná,solová kytara hraje prim doba trvání 6.45 stačilo JUDAS PRIEST -One shot at glory

pekaaaros ( 10. března 2016 09:50 )

Teda ta paní vše zažila!

ganzanie ( 10. března 2016 09:18 )

avatar to byly příšery, neměly nic společného s člověkem,,, a co znamená Revelant? to je v latinštině či co?

Zobrazit celou diskusi
Další videa