Šaría hlídky obchází Vídní! Martina zbili, protože se zastal manželky a dcery

Autor: lm - 
8. 3. 2016
21:52

Rakouskou metropolí obchází samozvané šaría hlídky. „Islámská policie“ prý chodí po barech ve Vídni a kontroluje, jestli se muslimky chovají a oblékají tak, jak podle Koránu mají. A hlídky se přitom neštítí použít ani násilí!

Rakušan Martin P. (41) skončil v nemocnici poté, co se zastal své manželky a dcery, které příslušníci šaría hlídky obtěžovali. Vše se odehrálo v pátek 26. února v baru v komplexu Millenium City ve vídeňské čtvrti Brigittenau. Kolem jedenácté se tu s ostatními Rakušany bavila i Miroslava P. s dcerou a jejími kamarádkami. K ženám na diskotéce přistoupila skupina mladých Čečenců a oznámili jim, že je nevhodné, aby se v tuto dobu takto bavily v baru a že je odvedou domů. 

Ochranka obchodního centra ženám odmítla pomoci a Miroslava proto ze strachu zavolala svého manžela, aby je přijel odvézt. Martinovi se chování mladých Čečenců ani trochu nelíbilo a zeptal se jich, co mají za problém. Šaría hlídka se na něj posléze vrhla a zmlátili ho k nepoznání. Čečenci zbili i kolemjdoucího (44), který chtěl muži pomoci. Oba utrpěli četná zranění a skončili v nemocnici. „Mám dvaapůlcentimetrovou tržnou ránu nad okem,“ popsal Martin rakouskému deníku Kurier, který o případu informoval. Rodina původem z Čečenska by rozhodně nečekala, že se jim stane něco takového ve vyspělém evropském městě. 

Ačkoliv se na místo po oznámení ostrahy sjelo sedm policejních hlídek, útočníkům se podařilo utéct. Podle policejního mluvčího Christopha Pölzla jsou tito Čečenci v oblasti velmi dobře známí. Muži prý chodí po okolí a snaží se čečenské ženy nutit k dodržování islámského práva.

Doporučujeme
rentierskej ( 9. března 2016 12:12 )

"...krutopřísně..." nelze jinak než souhlasit!

adalberta ( 9. března 2016 10:52 )

 Blesku,plesku, tys to pomotal. Šaría hlídka je z Čečenska, ale Martina P. a její manžel Miroslav P. jsou původem z Česka! Stejně, jako se v uprchlickém táboře neobjevil dvoumetrový hrad, ale had! Pak si ve světě nemají plést Česko s Čečenskem, když to nerozeznají ani redaktoři Blesku! Jinak tohle je velký prů.ser, co se v AT děje.

tgbg ( 9. března 2016 08:56 )

A zase rusáčtí teroristi, které do západní Evropy vysílá a podporuje Putin.

victor1 ( 9. března 2016 08:49 )

Jestli ona ta jejich státní nebude jako ta naše.Jen pokutování řidičů a vůbec šikana občanů a při nějakých problémech kde nic tu nic. Ovšem ta německá státní policie též na toho Silvestra krutopřísně zklamala.To jsem byl překvapen,asi se též zaměřuje výhradně na šikanu svých vlastních občanů.To je snad nějaká úchylka už,či co.

victor1 ( 9. března 2016 08:43 )

Že,ta jejich drzost?Přitom jsou oni a Němci póvl u nás.Ještě budeme nakonec ty jejich smradlavé řitě před muslimy zachranovat my,už to vidím.Jsou to strašně zbabělí sráči.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa