Šaría hlídky obchází Vídní! Martina zbili, protože se zastal manželky a dcery

Autor: lm - 
8. 3. 2016
21:52

Rakouskou metropolí obchází samozvané šaría hlídky. „Islámská policie“ prý chodí po barech ve Vídni a kontroluje, jestli se muslimky chovají a oblékají tak, jak podle Koránu mají. A hlídky se přitom neštítí použít ani násilí!

Rakušan Martin P. (41) skončil v nemocnici poté, co se zastal své manželky a dcery, které příslušníci šaría hlídky obtěžovali. Vše se odehrálo v pátek 26. února v baru v komplexu Millenium City ve vídeňské čtvrti Brigittenau. Kolem jedenácté se tu s ostatními Rakušany bavila i Miroslava P. s dcerou a jejími kamarádkami. K ženám na diskotéce přistoupila skupina mladých Čečenců a oznámili jim, že je nevhodné, aby se v tuto dobu takto bavily v baru a že je odvedou domů. 

Ochranka obchodního centra ženám odmítla pomoci a Miroslava proto ze strachu zavolala svého manžela, aby je přijel odvézt. Martinovi se chování mladých Čečenců ani trochu nelíbilo a zeptal se jich, co mají za problém. Šaría hlídka se na něj posléze vrhla a zmlátili ho k nepoznání. Čečenci zbili i kolemjdoucího (44), který chtěl muži pomoci. Oba utrpěli četná zranění a skončili v nemocnici. „Mám dvaapůlcentimetrovou tržnou ránu nad okem,“ popsal Martin rakouskému deníku Kurier, který o případu informoval. Rodina původem z Čečenska by rozhodně nečekala, že se jim stane něco takového ve vyspělém evropském městě. 

Ačkoliv se na místo po oznámení ostrahy sjelo sedm policejních hlídek, útočníkům se podařilo utéct. Podle policejního mluvčího Christopha Pölzla jsou tito Čečenci v oblasti velmi dobře známí. Muži prý chodí po okolí a snaží se čečenské ženy nutit k dodržování islámského práva.

Doporučujeme
georg7 ( 19. prosince 2017 19:32 )

Tady pomuzou jen panove * KALASNIKOV & MOLOTOV * !!! jsemtady

georg7 ( 19. prosince 2017 19:22 )

Tak by potreboval na tlamu a dokopat prezidentsky Kandidat Osel drahos !!!

repelos ( 14. července 2016 18:51 )

Profesor Univerzity Karlovy, ústavní právník Václav Pavlíček v rozhovoru pro Právo k migrační krizi v souvislosti s kvótami upozornil, že je to stát, kdo rozhoduje, komu umožní vstup !!! Ústavní právník je darebák a zločinec. O tom, kdo sem bude vpuštěn a koho budeme vykrmovat ROZHODUJE VĚTŠINA OBČANŮ!! Tudíž by bylo od věci vyhlásit referendum, protože zvolení zástupci nemají v hlavě mozek, ale kravský lívanec. Nikdo jim nedal mandát do naší země pakovat nějaké netáhla a zločince. Takže profesůrku UK, nemel bláboly, všichni nejsou blbé ovce!!

rentierskej ( 9. března 2016 12:12 )

"...krutopřísně..." nelze jinak než souhlasit!

adalberta ( 9. března 2016 10:52 )

 Blesku,plesku, tys to pomotal. Šaría hlídka je z Čečenska, ale Martina P. a její manžel Miroslav P. jsou původem z Česka! Stejně, jako se v uprchlickém táboře neobjevil dvoumetrový hrad, ale had! Pak si ve světě nemají plést Česko s Čečenskem, když to nerozeznají ani redaktoři Blesku! Jinak tohle je velký prů.ser, co se v AT děje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa