Lední medvěd se ženě zakousl do zadku, utekla s kalhotami na půl žerdi

Autor: shp - 
10. 2. 2016
21:56

Rusko je zemí, kde vás může napadnout nejenom medvěd, ale i lední medvěd. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila žena, kterou rozzuřená šelma napadla. Krutě se jí zakousla do pozadí, až nebohá Ruska vykřikla bolestí.

Ženu, identifikovanou jenom jako Ludmilu, napadl lední medvěd ve vesničce Yanranay Chan v severním Rusku. K lítému napadení došlo podle Daily Mailu už v roce 2011, ale na světlo světa se dostal až nyní a stal se kvůli své brutální povaze okamžitě virálním.

Ludmila na videu leží na zemi, když vtom k ní přibíhá lední medvěd. Drsně ji kouše do zad a zadku a nebohá žena křičí bolestí. Medvěd ji zvedá do vzduchu a kouše dál. S ženou si hraje jako s hračkou.

Záchrana nakonec přichází v podobě hozené lahve, kterou po zvířeti vrhli sousedi. Lední medvěd se lekl a utekl. Ludmila se pak s kalhotami na půl žerdi dostala do bezpečí. Jo, Rusko, to je drsná země.

Video Lední medvěd napadl Rusku. - Youtube.com
360p 240p

Doporučujeme
allahakbar ( 11. února 2016 11:24 )

Mozne, ze hodne brzy budeme mit jine "hobby". Prave ted hrozi pozemni invaze armad tech tureckych a saudsko arabskych bastardu s podporou USAku do Syrie. Pokud bude tato invaze provedena, okamzite proti temto armadam uderi vojska Ruske federace a mame tady 3. SVETOVOU NUKLEARNI SHOW jak vysitou. Podle nejnovejsi verze ruske vojenske doktriny, ruske veleni v pripade napadeni ruskych vojsk OKAMZITE NASADI NUKLERNI ZBRANE !!! Prezident Putin se s nimi mazat nebude. To pak bude jine toco pratele. Myslite, ze pak budeme resit ty vsechny debilni hovadiny o kterych se tady porad zvani?

tgbg ( 11. února 2016 09:30 )

Smrdutou a opilou ruskou báryšňu nežral ani hladový medvěd. A ten žere i mršiny.

petrmetr ( 11. února 2016 08:01 )

honzazchaloupky

honzazchaloupky ( 11. února 2016 06:09 )

smrděla ji unda. jinak by ji nenapadl

qwerty1805 ( 11. února 2016 04:21 )

je jak mužik zlitá

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud