Putin je prý nejbohatším mužem světa! Nasyslil si 5 bilionů korun, tvrdí jeho kritik

Autor: lm - 
27. 1. 2016
10:16

Ruský prezident Vladimir Putin prý vlastní majetek v hodnotě bezmála pěti bilionů korun! Tvrdí to jeho kritik, americký obchodník Bill Browder, podle něhož by Putin mohl být nejbohatším a nejmocnějším člověkem na světě.

Vladimir Putin je podle časopisu Forbes už třetím rokem po sobě nejmocnějším mužem na světě. Americký prezident Barack Obama k němu pomyslně vzhlíží až z třetí příčky. Putin sám sebe často popisuje jako skromného muže, jehož roční příjem dosahuje sotva tří milionů korun. Podle Putinova kritika je ale pravda úplně jinde.

Americký obchodník Bill Browder tvrdí, že si ruský prezident „nasyslil“ majetek v závratné výši téměř pěti bilionů korun, což je dvakrát více, než na kolik se odhaduje jmění zakladatele Microsoftu Billa Gatese. Pokud by to byla pravda, Putin by byl nejen nejmocnějším, ale také nejbohatším mužem světa. Putin podobné spekulace o svém majetku dlouhodobě označuje za „úplný nesmysl“.

Ačkoliv sám Putin tvrdí, že jeho majetkem jsou jen dva středně velké byty a podíl v parkovacích garážích, novinářům se podařilo zjistit, že si přišel na nejeden cenný dáreček od ruských oligarchů. Mimo jiné měl od ruského podnikatele Romana Abramoviče dostat luxusní jachtu za více než miliardu korun.

Doporučujeme
sendrazak ( 16. září 2016 11:01 )

Zemana nemusí nikdo očerňovat,protože je to nejlepší prezident po té hadrové "revoluci" a národ mu věří !! Díky pane prezidente a hodně zdraví !!!

sendrazak ( 16. září 2016 10:55 )

lipno:: Topolánek zašantročil ne 10 miliard,ale rovných 70 miliard !!!

sendrazak ( 16. září 2016 10:51 )

pepen: Nesmíš věřit těm žvástům z Blesku !!!Ti hledají vždy jen nějakou senzaci i když je to lež !!!

Dzouhele ( 27. ledna 2016 19:20 )

Trpíš? To máme radost!!!

Dzouhele ( 27. ledna 2016 19:11 )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa