Jdu do školky, máma nejde vzbudit: Holčička přivedla policii k mrtvole

Autor: lm - 
13. 1. 2016
10:33

Smutný pohled se naskytl záchranářům, kteří byli povoláni k domu tříleté holčičky, která se sama toulala chladnými ulicemi britského městečka Burton-On-Trent. Její maminka Nicolla Rushton (†30) ležela doma mrtvá. Už jí bohužel nebylo pomoci.

Malé Phoebe (3) procházející se v ulicích městečka si všiml strážník, který byl zrovna mimo službu. Muž zastavil auto a zeptal se holčičky, co dělá venku. Phoebe mu řekla, že je „na cestě do školky“ a vyrazila sama, protože „nemůže vzbudit maminku“.

Strážník poté holčičku následoval asi 300 metrů do jejího domu a zavolal záchranáře. „Strážník se svou ženou na místě s holčičkou počkali do příjezdu záchranářů. Bohužel ženě už nebylo pomoci,“ uvedl šéfinspektor Steve Maskrey z místního policejního oddělení. Podle předběžného zjištění 30letá Nicolla Rushton zemřela přirozenou smrtí.

Sousedi rodiny jsou z tragédie v šoku. „Z toho, co jsem viděla, vypadala vždy šťastně a svou malou holčičku milovala. Byla velmi tichá,“ uvedl jeden z nich. „Vídala jsem ji, jak Phoebe doprovází do školky. Jsem z toho v šoku. Položila jsem jim ke dveřím kytici. Vůbec nemám ponětí, proč umřela,“ řekla jiná sousedka.

Doporučujeme
tomik007 ( 13. ledna 2016 20:31 )

Tatinek zrejme prchnul do jine zeme.

tramping ( 13. ledna 2016 19:30 )

Chudák malá holčička !! Ale na druhou stranu chytrá a zodpovědná,že má jít do školky !!! Jo holt takový je život !! Škoda !!!

balika ( 13. ledna 2016 19:16 )

podle toho, jak byla holčička v klidu a šla do školky, tak asi nemohla vzbudit maminku vícekrát, jenže tentokráte to bylo doopravdy.

petrmetr ( 13. ledna 2016 13:21 )

tam je známo že si rády přihnou alkohol a fet ...

aaobcanka ( 13. ledna 2016 12:42 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa