Saša (6) nikdy neviděla televizi. Doma neměli elektřinu ani teplo

Šestiletá Saša nikdy neviděla kvůli chudobě televizi.
Autor: shp - 
7. 1. 2016
22:12

Nebohá maminka Martina Hrešová se dostala do tíživé situace. Opustil ji partner, zadlužila se, přišla o veškeré peníze a odstřihli jí doma ve slovenské Čičavě dokonce i elektřinu. Se svými malými dětmi tak žila v bídě a bez tepla. Její šestiletá dcera Saša dokonce nikdy neviděla televizi.

Měli jsme doma zimu. Když jsme dýchali, pařilo se nám od úst,“ řekla školačka Saša v reportáži TV JOJ. Matka žije s dětmi v malé místnosti. Vánoční stromeček sice měli, ale nesvítil, protože jim před dvěma lety odpojili kvůli nedoplatkům za elektřinu proud.

Saša dokonce nezná ani televizor. „Nikdy jsem ho neviděla, protože ho nemáme,“ přiznala holčička. Její maminka neměla nikdy na růžích ustláno. Po týdnu ji její biologická matka opustila a přenechala výchovu adoptivním rodičům.

Na všechno jsem sama,“ přiznala Martina. Její příběh zveřejněný v televizi však zasáhl spoustu lidí a 33 z nich se rozhodlo pomoci. Podnikatel z Vranova daroval ženě plné auto dřeva. Její sousedi, dobrovolní hasiči, jí ho pomohli vyskládat.

Díky tajemnému dárcovi z Košic byl uhrazen vysoký dluh za elektřinu a energetici se pustili ihned do práce. V domě se po dvou letech opět svítí. „Věřím, že se mu to vše jednou vrátí,“ vzkazuje šťastná Martina.

Doporučujeme
nyxx ( 15. září 2016 10:47 )

To si snad děláš srandu, samostatná Slovenská republika existuje od 1 ledna 1993, to znamená, že už 23let jsou samostatní a on za to může Havel?

santikxauz ( 8. ledna 2016 00:26 )

Za to poděkujte Havlovi.

spoon ( 7. ledna 2016 22:28 )

 Diky tajemnemu darcovi?!? Snad darci, debilni hovada!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa