Nadpřirozená autonehoda: Vozy začaly létat vzduchem! Odhodil je duch?

Bizarní autonehoda v Číně: Auta vyletěla do vzduchu!
Autor: shp - 
30. 11. 2015
18:47

Byl to poklidný den na silnici v čínské prefektuře Sing-tchaj, když se z ničeho nic vznesly nepochopitelně hned tři vozy do vzduchu. Jako by je vytáhla nadpřirozená síla z nebes nebo odhodil rozzlobený duch.

Co přesně odhození vozů způsobilo, se dlouho nevědělo. Odborníci i laici se na internetu přeli ostošest, ale nikdo s pořádným vysvětlením nepřišel. Podle některých šlo o působení silného magnetu.

Spousta lidí se však přiklání k tomu, že se jednalo o nadpřirozený jev, který způsobili duchové, mimozemšťané nebo dokonce démoni. Ještě že při nehodě nebyl nikdo zraněn. Poslední verzí vysvětlující, co se v Číně stalo, je technický pragmatismus.

Video totiž může být padělané, technicky pozměněné, čehož je v dnešní době počítačů snadné dosáhnout. Video z Číny se stalo virálem. Čínská televize však nakonec přišla s reálným vysvětlením.

Čistící vůz, který jel kolem, namotal na zemi ocelové lano, které zachytilo tři další vozy a vytáhlo je do vzduchu. Mnozí této verzi také nevěří, ale je rozhodně nejpravděpodobnější ze všech.

Video Podle reportáže čínské televize stojí za nehodou ocelové lano. - Youtube.com
720p 480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
juuuhele ( 30. listopadu 2015 20:07 )

Už jsou jako Amíci, prostě nám ty mimozemštany neukážou.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa