Bavorská policie před útoky zadržela ozbrojence: Byl na cestě do Paříže

Autor: ČTK - 
14. 11. 2015
11:41

Německá policie týden před pařížským útokem zadržela muže, který údajně měl kontakt na atentátníky. O zadržení prý informovala francouzské úřady. Dnes to s odvoláním na policejní zdroje uvedla rozhlasová stanice Bayerischer Rundfunk. Policie se k informaci oficiálně nevyjádřila.

Německá policie zadržela na dálnici ze Salcburku do Mnichova jednapadesátiletého občana Černé Hory 5. listopadu. V autě údajně měl profesionálně vytvořenou skrýš, ve které bylo několik střelných zbraní, munice a několik kilogramů trhaviny TNT. Němečtí policisté muže zatkli kvůli nedovolenému držení zbraní.

Podle zdrojů z vyšetřování byl zadržený údajně na cestě do Paříže. Policisté proto informovali o případu francouzské úřady, uvedl Bayerischer Rundfunk.

Doporučujeme
sezame_sem ( 14. listopadu 2015 18:09 )

KAŽDÁ VÍRA a obzvlašt víra v Korán a islamsky slátaniny prasat muslimskych je nejuchylnější vymazávání mozků!!!Arabové a islam muslimsky kreatury to je velky omyl přírody i s jejich debilním Allahem a dementním Prorokem!!!!Tohle se dalo čekat že ty islámský zrůdy něco podniknou a plánuji další a další a je jasné že dokud se jim Evropa striktně nezakaze, budou nás likvidovat víc a víc. Na Hrubý pytel hrubá záplata, jenomže dementní demokracie si stále hraje na humanitu.. Ubohé . vždy to odnese obyčejný lid a zkurveny politici jsou v bezpečí.

lipno ( 14. listopadu 2015 16:00 )

Stačí napsat jednoho dodavatele zbraní IS - OBAMA !

kverry ( 14. listopadu 2015 15:58 )

Pokud tady máme debila jako terorista rodílý Francouz co kámoší s Islámisty, tak už nic nepřekvapí

jarekshark ( 14. listopadu 2015 14:40 )

Islam do Evropy nepatri,vcera Paris zitra Praha ?

psppa ( 14. listopadu 2015 13:11 )

Kvůli hovadům buřičům, jako kkkastr, ejvm1712, vog.ht, gogo, woafn,allabakarkrakonos500, repoles, moiaza, homolka08, realistii a další tvá ubohá sbírka- vznikají dění jako v Paříži- Zeman by tě nakopal do zadnice.

Zobrazit celou diskusi
Další videa