Teroristé z ISIS přitvrdili: Mladí kluci se mlátí v kleci!

Autor: štš - 
22. 6. 2015
05:41

Džihádisté z Islámského státu rozjeli novou vlnu propagandy, která má do jejich řad přilákat nové rekruty. Na internetu zveřejnili video, na němž se malí kluci surově mlátí v ringu obehnaném vysokým plotem.

V kleci se bijí děcka, kterým zjevně není víc než 13 let. Hlasitými výkřiky je při tom povzbuzuje jejich »mentor«. Ten se pak sám zapojí do výuky: Mlátí je tyčí přes holá těla, nechá je hlavou bouchat do vyskládaných dlaždic, nebo se jim projde po břiše, když leží na zemi.

Na řadu přijdou i zbraně – v rámci čehosi, co by se dalo nazvat tréninkem kuráže a chladnokrevnosti. »Učitel« jim střílí nad hlavu ostrými náboji a oni se nesmí ani pohnout.

Je to ohavná glorifikace dětské brutality. Má apelovat na rodiče případných budoucích bojovníků, ale i na ně samotné,“ má jasno Anthony Glees z Centra bezpečnostních a zpravodajských studií Buckinghamské univerzity.

Video Takto cvičí ISIS mladé bojovníky. - Youtube.com
360p 240p

Doporučujeme
honza54.. ( 22. června 2015 09:03 )

to je další debilní zábava, kterou je naučili teroristé z CIA

krakonos500 ( 22. června 2015 08:21 )

Od repelos.Amerika se snaží získat nadvládu nad celým světem, a to všemi prostředky. Celý svět je v šoku.Včera náčelník Generálního štábu ozbrojených sil Íránu generál major Hasan Firuzabadi předložil a zveřejnil fakta o tom, že vojenské nákladní letouny USA dlouhodobě přistávají na letištích, která jsou okupována bojovníky Islámského státu. Tím s konečnou platností končí pohádka o tom, že USA stojí v čele boje proti této teroristické organizaci.Naopak, tiše a skrytě před očima světové veřejnosti tento IS vojensky podporuje, dodávají jim zbraně. Proto veškeré výsledky spojeného bombardování pozic IS jsou tak minimální, vlastně nulové. USA chce za každou cenu bojovníky IS nasměrovat proti režimu v Sýrii a Íránu. A to i za cenu stovek, možná již tisíců popravených zajatců. Opakuje se tak stejná hra, kdy nejprve vojensky USA vyzbrojily Al Káidu k boji proti Rusku, ale nakonec se Al Káida obrátila proti USA a celému civilizovanému světu.Devastace a zničení Evropy je naplánovaná a předem financovaná . kde by vzal migrant vysokou částku pro mafiány při jednom dolaru na den??

plysovykozisek ( 22. června 2015 07:49 )

 Ať je rakovina zežere.

Zobrazit celou diskusi
Další videa