Kramný už není za mřížemi v izolaci: Na cele má sedm spolubydlících

Autor: ljš - 
10. 5. 2017
05:00

Už téměř rok sedí Petr Kramný ve věznici Mírov a postupně si zvyká na nový režim. Z izolace, v níž ho zpočátku dozorci drželi, byl už převeden na běžnou celu a ocitl se tak ve společnosti spoluvězňů. Jak pobyt snáší, Blesku řekl předseda Spolku Šalamoun John Bok.

„Za Petrem Kramným jsme byli zatím čtyřikrát. Aktuálně už není v izolaci, je na cele pro osm lidí,“ prozradil Blesk.cz Bok.

Podle něj Kramný, který byl za vraždu manželky a dcery pravomocně odsouzen na 28 let, pobyt za mřížemi zatím psychicky v rámci možností zvládá dobře. „Ta situace, kdy na něj spoluvězni pokřikovali »Dejte nám ho sem!«, se uklidnila. Zdá se, že i oni mají o jeho případu pochybnosti,“ vysvětlil.

Veškeré naděje teď prý Kramný upíná k stížnosti, kterou bude jeho obhájkyně Jana Rejžková podávat k Ústavnímu soudu. Podobný krok přitom v úterý přinesl vytoužené propuštění jinému klientovi Šalamounu Janu Eliášovi, který byl odsouzen na 13 let za vraždu prostitutky.

Ke Kramného případu se před dvěma týdny vyjádřil Nejvyšší soud. V usnesení, které k případu vydal, se uvádí, že byla vina odsouzeného prokázaná bez jakýchkoliv rozumných pochybností, a to i přesto, že proti němu existují jen nepřímé důkazy.

Video Rozsudek nad Kramným: Jak se tvářil on, jeho rodina a právníci? Podívejte se! - Jan Jedlička
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
opencard ( 31. července 2017 15:50 )

V Kramneho VRAHA a jeho nevinu může věřit jen totální vypatlanec, primitiv, blb s vymytym mozkem anebo uplaceny šmejd! Normálnímu člověku stačí pohled na tu kramnozrudu a jeho chování a ví že 1+1=2,tedy že ta lůza vrahounska vraždil z nenávisti, nenažraností a sobeckosti a nezastavila ho ani vražda dcerky! Měl dostat doživotí, zruda!

jjusa ( 12. května 2017 18:10 )

ŠALAMOUNI ostrouhali,články o Kramném už netáhnou a mohou psát i o smrtích v Hurghadě,které jsou o něčem jiném,než se staly holkám.Je na programu KAJÍNEK,ten zastíní i tak známého vraha jako je maličký Kramný!!!

dingous ( 11. května 2017 09:31 )

"štůček": plochá role/ masivní svitek - obchodní balení metrového textilu Jolanda kravka lynčuje Dingouse, který ještě nikdy za nic odsouzen nebyl, kravka neví, co je presumpce neviny /dle "chytré" Eivy se to ale píše "presumce", dle jiných "inteligentních" zastánců odsouzeneého vraha se to píše i "presunkce".

jjusa ( 10. května 2017 22:47 )

Jedním píše a druhýma si přikyvuje,není to groteska?Je a velká.

Jolanda ( 10. května 2017 22:21 )

Pro hlupáka Dingouse, který žere kartoun a lynčuje Kramného. Štoček - štůček - cihlička - špalíček - nekroptický materiál - materiál odebraný z při pitvě - atd.

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa