Komplikace v případu Petra Kramného: Soudci odmítají případ projednávat

Autor: dce - 
23. 1. 2017
14:49

Celkem čtyři soudci se už odvolali z projednávání dovolání Petra Kramného u Nejvyššího soudu. První soudce, Vladimír Veselý, případ odmítl projednávat kvůli možné podjatosti. Znalec František Vorel mu na obědě totiž k případu sděloval své závěry. Během pár dní se ovšem odvolali i další tři soudci. Pro Kramného to znamená další zbytečné čekání!

Podle všeho vlastním rozhodnutím se z případu Petra Kramného vyloučil soudce Vladimír Veselý. Jak popisuje Spolek Šalamoun – Veselý poobědval s Františkem Vorlem, znalcem, který právě účinkoval u soudu s Petrem Kramný jako revizní znalec, který dal za pravdu obžalobě.

Vorel na obědě Veselému sděloval své domněnky a závěry. Po měsíci od obdržení spisu se tedy Veselý 14. ledna z případu sám odvolal. Případ měl být přisouzen některému z jeho kolegů ze senátu číslo 6.

Případ nakonec vzdali i tři další soudci! „Dne 19. 1. 2017 rozhodl Nejvyšší soud České republiky v trestní věci ods. Petra Kramného, že ‚podle § 30 odst. 1 tr. jsou soudci JUDr. Ivo Kouřil, JUDr. Jan Engelmann a JUDr. Michal Mikláš vyloučeni z vykonávání úkonů trestního řízení v trestní věci obviněného Petra Kramného, a to v řízení o dovolání vedeném u Nejvyššího soudu pod sp. zn. 6 Tdo 1593/2016,‘“ uvedl za spolek Šalamoun Václav Peričevič.

„Na základě námitky dovolatele, se svým rozhodnutím ze včerejšího, data vyloučil celý senát č. 6 z celé projednávané věci,“ dodal. Proti podjatosti tří zbývajících soudců podala námitku obhajoba a soudci se z toho důvodu radši sami z případu vyloučili.

Co to znamená pro Petra Kramného? Další týdny, možná i měsíce čekání na to, jak se soud o jeho dovolání rozhodne...

Doporučujeme
mescalin ( 28. ledna 2017 20:51 )

O tom vůbec nepohybuji, zákeřný vrah a černá díra, do které je potřeba pořád sypat.

pokrok ( 28. ledna 2017 00:38 )

Přece od "hlásné trouby Rejžkové " která je schopná říci i to , že vraždila Monika či dokonce malá Klárka, si nenechají soudci,- od této fúrie a jak vidno i jejího posledního klienta - kdy každému až na blba Šalamounaˇ,-musí být všem už zcela jasné ,- že se dvojnásobným vrahem svých obětí - který chce být bohatý a vysmátý,- se nenechá žádný ze soudců k nějaké nové jejich šaškárně režírované jeho matkou - propůjčit!!!!! Co tito dva experti Rejžková s Kramným nám už předvedli - to by vystačilo nejméně 12ti dílný seriál . "Jak vrah Kramný o své holky přišel a Rejžkové už došly prachy!

mescalin ( 27. ledna 2017 16:42 )

  Ty vemeno, opravdu si myslíš, že ti někdo skočí na kecy že máš vzdělání? Z každého tvého příspěvku je evidentní, jak jsi jednoduchá a tupá.

Hela1 ( 27. ledna 2017 11:21 )

 mescalin: kdo je uklizecka? To asi pochazis z chude rodiny, tak dej aspon sve deti vystudovat na VS!

mescalin ( 27. ledna 2017 10:28 )

Je tam kam patří brutální vrazi, to že mamá kolem sebe kope nic na věci nemění, Kramný je bezcitný vrah vlastní rodiny.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa