Žena (36) se fotila týden po týdnu celé těhotenství: Takovéhle to je čekat trojčata

Autor: rc - 
11. 9. 2018
05:25

Pro každou těhotnou ženu je šok, když se dozví, že čeká dvojčata, co pak když se dozví, že čeká hned děti tři! Přesně takový šok zažila Maria (36), která žije v Dánsku. Nastávající maminka zanedlouho přivede na svět dvě holčičky a chlapečka a na svém Instagramu se svěřuje, jaké to je čekat trojčata!

Většina žen se v pokročilém stadiu těhotenství nemůže dočkat, až bude po porodu. Dny do porodu už odpočítává i Maria z Dánska, která co nevidět na svět přivede trojčata! Marii na Instagramu sleduje přes čtyřicet tisíc lidí. Nastávající maminka se tam totiž svěřuje s tím, jaké to je čekat trojčata! Na sociální síti zveřejnila mozaiku fotografii, která mapuje její cestu od začátku těhotenství, kdy měla malinkaté bříško až téměř k porodu.

„Jaká to byla cesta! Od obrovského šoku, když jsem se dozvěděla, že tam jsou tři, až k reakci lidí, bezpočtu kontrol a všech příprav na životní změnu a plánování. Nic běžného. Jsem ráda, že jsme vyfotili tyto fotografie, protože tahle koláž opravdu ukazuje obrovský růst,“ napsala k fotografii a přidala další snímky svého obrovského těhotenského břicha. „Je zvláštní končit s tak obrovským břichem a je dokonce ještě víc zvláštní, že je takhle vystouplé bez toho, aby spadlo dolů!“ napsala dál na sociální síť.

 

Očekávat trojčata je opravdu vzácnost, ale není to nic záviděníhodného. Na jedné z fotografií Maria odpočívá na pohovce a na stole má otevřený notebook. Ke snímku připsala: „Vyčkávací hra. Tohle jsem já většinu dnů teď: televizní seriály, spaní, brouzdání na mobilu a tak dál. To všechno s kopáním dětí a Braxton Hicksovými kontrakcemi. Je skvělé, že už zbývají jen čtyři dny a že už nebudu mít čas být znuděná na dalších osmnáct let.“

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Monikay ( 11. září 2018 11:46 )

Tyjo to bylo bříško! Takhle to vypadá když holka zůstane štíhlá.

soresnakunde ( 11. září 2018 11:17 )

Fuj zabijte to někdo

flora ( 11. září 2018 11:04 )

Navíc se mamince jistě dobře 9 měsíců usínalo s vědomím, že se nad jejíma fotkama uspokojuje celkem dost vysoký počet úchyláků, kterých je net plný, a toužebně očekávají za týden další. A že není internet anonymní ví snad každý.... Jenom husa tohle může udělat . Nehledě na filozofickou otázku, cože by asi na to řekli ty tři bytosti uvnitř, jich se nezeptala, ale která mají už v tomhle stadiu také svá práva

AntonioNaseruti ( 11. září 2018 10:58 )

Tý býku,todleto nahrábnout f prvním pořadí ve sportce,tak tomu bi se dalo řýkat pořádnej ranec.

flora ( 11. září 2018 10:53 )

Zařadím se mezi ty s hrůzným přístupem. že je něco trendy , neznamená, že je to ok. Tyhle fotky jsou snad vhodné pro manžela a do rodinného alba. Nikoliv pro širokou veřejnost. Existují i další vysoce intimní věci. Můžeme se tedy těšit na první odvážlivce, kteří budou denně na instagramu vystavovat svoji stolici? Nebo množství spermatu? I to je příroda, a navíc lékař se na takové věco běžně ptá. Takže co ? Dáme si mantinely nebo nedáme?? Co myslíš při své "vysoké myšlenkové úrovni" (narozdíl od ostatních )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa