Vydržela 5 dní bez jídla a vody. Batole našli v lese na pokraji života!

Autor: msj - 
4. 9. 2018
20:20

Více než sedm set lidí pátralo po malé holčičce, která se minulý týden ztratila v lesích na jihu Číny. Ta jako zázrakem přežila celých pět dní bez jídla a pití. Když ji záchranáři našli, byla silně dehydratovaná a poštípaná od hmyzu.

Dvacetiměsíční Siao-ťiao se během hraní se sourozenci zatoulala do lesa za svým domovem v regionu Kuang-si minulé pondělí. Její otec, Čchen Čching-žan, hned další den oznámil policii, že ji nemůže najít.

Po holčičce pátrala policie spolu s dobrovolníky, do hledání se zapojilo na 700 lidí. Až po pěti dnech ji v keřích podél stoky objevil zaměstnanec nedaleké elektrárny. Holčička byla silně dehydratovaná a posetá štípanci od hmyzu.

Ihned nato byla transportována do nemocnice v Jü-linu, kde o ní doktor Li Te-ťien prohlásil, že je to zázrak. Lékař se domnívá, že holčička přežila jen díky srkání dešťové vody během toho, co se plazila po zemi.

Všichni naši důstojníci si oddechli, když jsme slyšeli ty dobré zprávy. Siao-ťiao dostala druhou šanci!“ napsala na čínské sociální síti Weibo kancelář regionální policie.

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa